Vyrazte směr Dolní Morava

I když to z názvu vypadá, že jde o destinaci na jihu naší země, opak je pravdou. Dolní Morava je součástí Pardubického kraje a po celý rok nabízí široké spektrum vyžití pro malé i velké návštěvníky. Dolní Moravu proslavila padesát pět metrů vysoká stezka v korunách stromů, na kterou se dostanete po svých skrze sjezdovku, popřípadě pohodlně pomocí lanovky s překrásnými výhledy do okolní krajiny.

ubytování Dolní Morava

Kde se ubytovat a co vidět?

Ubytování v Pardubickém kraji seženete jednoduše online, a to od luxusních ubytovacích zařízení s wellness a dětským koutkem až po příjemné penziony nedaleko centra dění celé obce. Dovolená Dolní Morava vám učaruje v letních měsících i během zimy, kdy si můžete vyzkoušet zdejší sjezdovku či běžkařské trasy. Po celý rok je dostupná stezka v korunách stromů, a to pěšky i na kole. Stezka nabídne spoustu zábavy celé rodině, děti budou nadšené z tobogánu, odvážlivci zas ze sítě ve tvaru kapky, kde lze relaxovat. Stezka disponuje i naučným charakterem, nabízí 12 informativních tabulí.

Pobyty Dolní Morava vám umožní nadýchat se čerstvého vzduchu i využít řady venkovních atrakcí zejména pro děti. Luxusní ubytování si naplno užijete v ubytování Dolní Morava ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista. Ten sází na moderní styl, přírodní materiály a v neposlední řadě špičkový servis s mnoha službami. Díky přehledné webové stránce budete mít všechna dostupná ubytování Dolní Morava v hledáčku včetně detailů. Záleží tedy pouze na vás, zda preferujete parkování, wifi, popřípadě chcete s sebou na dovolenou vzít i domácího mazlíčka. 

Ideální pro rodiny i zamilované páry

Mezi rodinami je velmi populární ubytování apartmány u Žaloudků s bazénem, trampolínou i saunou. Zajisté oceníte parkoviště přímo u ubytování a výborné snídaně. Tím ale nabídka bydlení rozhodně nekončí. Při svých cestách kdekoliv po naší krásné zemi volte férového parťáka a rezervujte své ubytování na Hotel.cz. Najdete tam reálné recenze, fotografie přímo z ubytování a všechny dostupné služby.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.