Stále nevíte, co nadělit pod stromeček? Vsaďte na zážitek u moře

Dovolená u moře nemusí být pouhým snem, který je finančně až příliš nákladný. Může se jednat o velmi solidní kompromis, který vám umožní strávit čas na pláži, potápění u moře i poznání památek. Stále nevíte, která země vám rozmanitou dovolenou nabízí? Správně, stará dobrá klasika v podobě Chorvatska! Kouzelná jižní země s sebou nese řadu nej a může se pyšnit více než dvěma sty plážemi s oceněním Modré vlajky. Jen si to představte, jak si lehnete pod vzrostlé borovice a čerpáte energii z přírody. A přitom vás to vůbec nemusí finančně zruinovat!

Chorvatsko dovolená

Pozor, nabídka také pro milovníky samoty

Chorvatsko dovolená bývá stále častějším cílem českých turistů. Není se čemu divit, autem se sem dostanete za pár hodin a ani za čtrnáct dní nestihnete navštívit vše. Pokud hledáte vkusné ubytování garantující čisté prostředí, perfektní dostupnost do okolních měst či bazén a jídlo, vsaďte na www.hrvatska.net. Najdete tady totiž spoustu hotelů, nabídku ubytování v soukromí v apartmánech i moderní a zařízené mobilní domky. Kdo má rád samotu a moře si užívá radši „na Adama“, nepohrdne zajisté ani nabídkou robinson domků, jež jsou situovány do osamocených částí. V nabídce nechybí též karavany, vily a glamping – ubytování v komfortních stanech s verandou.

Chorvatsko stokrát jinak

Do Chorvatska můžete cestovat každý rok a vždy vás něčím překvapí. Na severu země je to slunečná Istrie s koloseem v Pule, eventuálně národním parkem v Medulínu. Stejně tak je oblíbená Severní Dalmácie, Kvarner nebo Jižní Dalmácie, kde mimo jiné můžete zakotvit v Dubrovniku či na přilehlých ostrovech. Tady si s sebou přibalte rozhodně potápěcí brýle, protože podmořský život je pestrý a nabídne vám fascinující zážitky pod vodní hladinou. A pokud máte v plánu si vařit, udělejte si alespoň jednou výlet do tamní restaurace, kde ochutnáte typickou chorvatskou pálenku i vynikající středoevropskou kuchyni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.