Zimní pobyty na Zlínsku – wellness v lázních i lyžování v Beskydech

Přípravy na vánoční svátky jsou vyčerpávající, a proto vám přijde vhod zimní dovolená na Zlínsku. V tomto kraji se nebudete nudit ani minutu, protože nabízí pestré volnočasové vyžití a nachází se v něm nespočet přírodních a historických drahokamů.

ubytování na Hotel.cz

Jako jediný se nachází výhradně na území Moravy, podíváte se do tedy do Vsetína, Luhačovic i Rožnova pod Radhoštěm. Každé město je něčím výjimečné, ale jedno mají společné – blízkost přírody a možnost wellness i sportovního vyžití. Dovolená na Zlínsku je spojena s poznáním přírodních skvostů a také s odpočinkem v lázních.

Lyžování klidně i na Silvestra

Rezervujte si silvestrovský či vánoční pobyt v horském hotelu v Beskydech, Chřibech či Bílých Karpatech a zajistěte si dovolenou ve sportovním tempu. Vánoční svátky a Nový rok prožijete jako nikdy předtím. Zapomeňte na klasické dárky a věnujte rodině pobyt, na který se nezapomíná. Vaše kroky povedou na dokonale upravené sjezdovky a běžecké stopy, ale také do wellness centra hotelu. Zaskočíte do hvězdárny do Valašského Meziříčí, pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm a do Vizovic na lahodnou slivovičku.

Luhačovice rovná se relaxace na úrovni

Pokud chcete přivítat Nový rok jak se patří, do oka vám padne silvestrovský pobyt a ubytování Luhačovice. Největší moravské lázně s tradicí sahající až do 17. století vás přivábí wellness odpočinkem a sílou léčivých pramenů. Bílé Karpaty nabízejí ideální místo pro zimní sporty i romantické procházky. Luxusní hotel Luhačovice zajistí pohodlné ubytování, relaxaci v léčivé přírodní vodě, masáže a samozřejmě slavnostní silvestrovskou večeři s doprovodným programem a velkolepým ohňostrojem.

Nabízené ubytování na Hotel.cz vás překvapí rozmanitostí. Ať už se rozhodnete pro romantický či relaxační pobyt, z pestré nabídky si ihned vyberete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Kam na výlet se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.