Oslavte příchod nového roku v bublinkách

Silvestrovské pobyty 2021 si právě  nyní objednává nejvíce zákazníků. Závěr roku se blíží a vy máte stále šanci najít dokonalé místo pro svůj silvestr ve wellness. Silvestrovský balíček zpravidla zahrnuje slavnostní večeři i přípitek a další výhody, které si můžete vychutnat pouze na konci roku. K tomu všemu si připočtěte luxusní wellness, masáže a výlety po okolí vyhlášených míst. Jednoduše zapomeňte na tradiční chlebíčky a sledování silvestrovského programu v televizi, za celoroční práci, zvládání náročných situací, péči o rodinu a domácnost si zasloužíte to nejlepší!

silvestrovské pobyty

Jak může vypadat silvestr v lázních?

Silvestr 2021 si můžete užít s živou hudbou i neomezeným spa a wellness. Nároční zákazníci ocení, že v mnoha lokalitách jsou pro silvestrovské pobyty součástí masáže  nebo extra ohňostroj. V nabídce najdete pobyty na jednu noc i více nocí včetně snídaně či polopenze nebo celodenní penze a speciální večeře na závěr roku. Velké oblibě se těší wellness pobyty na horách, kde si pohled na zasněžené vrcholky užijete přímo z vířivky nebo masérského stolu. Silvestr na horách s programem můžete vylepšit běžkováním, lyžováním i dlouhou procházkou na čerstvém vzduchu. Večerní sauna vám následně přijde vhod.

Ještě jste nenašli ten pravý?

Stále se rozhodujete, který pobyt je tím pravým právě pro letošní silvestr? Pak se inspirujte vždy aktualizovanou nabídkou pobytů na facebook Spa.cz, kde na vás čekají lokality napříč celou Českou republikou, atraktivní krátkodobé pobyty i v zahraničí a stejně tak naprosto neodolatelné ceny. Silvestrovský pobyt 2021 bude zároveň dokonalý dárek pod stromeček pro vašeho partnera či rodiče. Vyberte si ten nejlepší pobyt se všemi benefity, přes 3 000 lázeňských a wellness pobytů si můžete přehledně filtrovat na Spa.cz a stihnout tak dárek na poslední chvíli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet, Ubytování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.