Chorvatsko – záruka spokojené dovolené

Jaká je vaše představa ideálně strávené dovolené? Dáváte přednost ruchu a bohatě nabitému programu nebo se upínáte ke klidu a romantice? Ať již holdujete jakékoli z variant, Chorvatsko je tím pravým místem, protože snoubí zábavu i odpočinek. Čisté moře a klimatické podmínky nabízí stabilně pozitivní vyhlídky, proto se můžete soustředit pouze na lokalitu a ubytování, které nejlépe vyhovuje vašim představám.

Mobilní domy nebo dům na samotě?

Chcete-li být v dosahu všeho dění, navštěvovat nedaleké restaurace a přilehlé obchody či bary, vyberte si z široké nabídky mobilních domů, které vám poskytnou všestranný komfort a současně veškerou občanskou vybavenost v areálu. Chorvatsko mobilní domy jsou plně vybaveny a kromě příjemného interiéru oceníte taktéž klimatizaci a zastřešené venkovní posezení. Domky jsou různě členěny, ale kompletně zařízeny k vaší nejvyšší spokojenosti.

Robinsonády – ubytování na léto i zimu

Druhou variantu představují pro destinaci Chorvatsko robinsonády k pronajmutí na několika chorvatských ostrovech. Cenově dostupná varianta bydlení symbolizuje dokonalou oázu klidu a maximálně pohodlnou dovolenou. V těchto kamenných domcích na ostrově Pag, Pasman nebo Jerena se budete cítit nanejvýš útulně a bezpečně, navíc je můžete využít v letním i zimním období, kdy jsou k dispozici praktická kamna. Všechna stavení jsou velmi pěkně a vkusně zařízená. Některé robinsonády jsou zvláště oblíbené díky romantickému molu a možnosti vypůjčení loďky. Kulturní a sportovní vyžití je vzdálené, takže nejste rušeni jinými vlivy než šuměním moře.

Chorvatsko je země slunce a přátelských lidí, kteří vaši dovolenou obohatí a zpříjemní. Jestliže tato pozitiva zkombinujete s kvalitním zázemím, jež vám země na potřebný počet dnů poskytne, vrátíte se plni elánu, vzpomínek a předsevzetí, že se brzy podíváte zpátky. Ať již cestujete s dětmi nebo přáteli, čeká na vás ubytování, které si zamilujete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Ubytování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.