Jedete s přáteli do Prahy? Ubytování najdete bez problémů!

V Praze se stále něco děje. Jednou potřebujete vyrazit na koncert slavné hudební skupiny, podruhé se chystáte zajít na muzikál, někdy příště hodláte fandit oblíbenému fotbalovému klubu. A kdo by na podobné akce jezdil sám? S přáteli jde všechno líp!

Školní výlet bez limitů

Naše hlavní město dokáže zastat roli dobrého baviče i učitele. Když se vydáte do stověžaté matičky měst s vaší třídou, naberete tolik informací, zkušeností a znalostí, že vás samotné to překvapí. Čím déle, tím lépe. V tomto případě shánějte ubytování pro školy Praha, které vyjde pro skupiny nad patnáct osob už od 350 Kč na osobu včetně snídaně. Penzion Praha 5 leží v centrální pražské části, tudíž půjde o ideální výchozí bod nejen na toulky historickými uličkami, ale také na služební školení a pracovní jednání. Snadno se sem dostanete od vlaku, autobusu, z letiště. K výhodám patří možnost parkování pro motoristy přímo v objektu.

Vyberte si ubytovací kategorii

Také rádi vybíráte? Ať už plánujete krátkodobé nebo delší pobyty, zvolte pro vás nejideálnější druh prostorů. Ubytování pro skupiny Praha zahrnuje standardní pokoje, apartmány i hostel. V hostelu budete mít k dispozici vícelůžkové pokoje se základním vybavením, což splňuje požadavky pro zájezdy, školy a jiné početnější skupinky. Více lidem lze poskytnout apartmán, kde nechybí vkusné zařízení. Penzion Praha vyhoví nejen rodinám s dětmi, ale též náročnějším klientům. Spolehněte se na pohodlí s možností přistýlek. K používání slouží třeba mikrovlnka, sporák, varná konvice, vysoušeč vlasů a LCD televize.

Penzion disponuje více něž třemi desítkami pokojů a zvládne ubytovat přes stovku osob. Setkávání se může odehrát v nekuřáckém salonku v restauraci, anebo v zahrádce. Snadno sjednáte polopenzi a parkování pro autobusy. K samozřejmostem patří WIFi zdarma a zajímavý výběr jídel v restauraci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.