Bulharsko – letošní bezpečná destinace u moře

Vybíráte letošní dovolenou k moři? A jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo nabídl praktické rady a tipy, do jaké destinace cestovat v zimních měsících anebo která dovolená se hodí pro cestování s malými dětmi? Vybírat dovolenou můžete podle destinace, měsíce v roce i tipů na památky a vyhlášené pláže, co vám během dovolené nesmí uniknout!

Letos vítězí Bulharsko

Nejen kvůli napjaté situaci po celém světě se Bulharsko řadí mezi bezrizikové země, kde příjemně strávíte letní dovolenou. Skvělé počasí si užijete už v květnu a až do října můžete dovádět ve vlnách čistého moře. Bulharsko si získává české turisty také díky výtečnému servisu a vynikající kuchyni. V hotelech, restauracích, barech i obchodech se bez problému domluvíte česky. V této destinaci můžete vybírat zájezdy v útulných penzionech v blízkosti rušného centra. Pokud tedy nevíte, kam letos bezpečně k moři, je Bulharsko skvělou volbou bez rizika!

Bulharsko s all inclusive ocení zejména ti cestovatelé, kteří mají rádi kompletní servis bez starostí. Díky službám se nemusíte starat o občerstvení, nápoje, drinky, sladkosti a svačinky a v neposlední řadě získáváte díky all inclusive spoustu výhod v daném ubytovacím zařízení. V Bulharsku najdete pláže s modrou vlajkou i zákoutí vyhovující podmínkám šnorchlování. Čisté a vždy upravené pláže poskytují komfortní zázemí dospělým, milovníkům vodních sportů i dětem.

K moři v zimě? Exotika je zárukou dobrého počasí

Webový portál kdyjet.cz vám nabídne dovolenou nejen do exotiky a vyhlášených evropských destinací, ale také prodloužené víkendy za romantikou, sportem či tematicky zaměřené pobyty. Chcete poznat něco jedinečného? Vyjeďte k moři na Vánoce nebo oslavte příchod Nového roku v exotice. Pokud již máte vybranou destinaci, na webových stránkách o ní najdete veškeré důležité informace včetně ideálního období pro odjezd, průměrných teplot po celý rok a samozřejmě tipů na památky a významná místa, která jednoduše musíte vidět! Cestujte bezpečně, bez starostí a s chytrým rádcem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.