Nenechejte si ujít nezapomenutelné zážitky v Praze

Zůstáváte na léto v Praze nebo se chystáte s dětmi na prázdniny k rodičům na Moravu? Ať už tak či onak, díky skvělým tipům na volnočasové aktivity od Firmy na zážitky se rozhodně nebudete nudit, ať už letošní léto prožijete kdekoliv. Dokonalý zážitek totiž objevíte právě na internetovém portále Firmy na zážitky.

zážitky Brno

Kam za zážitky v Praze?

V hlavním městě České republiky najdete nespočet příležitostí ke kulturnímu i sportovnímu vyžití. Díky společnosti Allegria zde www.firmanazazitky.cz/praha/ můžete prožít také nejeden nevšední zážitek. Příjemně si tak zpestříte horké letní dny a navíc přidáte do seznamu vzpomínek další, na které budete rádi ještě několik let po jejich absolvování s úsměvem na rtech vzpomínat. Inspirovat se můžete nespočtem adrenalinových, wellness i gurmánských zážitků. Společně s Vašimi dětmi můžete prožít bezva odpoledne v moderně zařízeném hračkářství Hamleys nebo navštívit Aquapalace Praha a věnovat se vodním radovánkám. Ve světě fantazie Karla Zemana najdete vyžití pro celou rodinu. Těšit se můžete na vznesení v létajícím stroji, procházku po měsíci Barona Prášila nebo si vyzkoušíte, zda budete umět ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy. Domů si odnesete nezapomenutelné fotografie a videa.

Prima zážitky v Brně

Kdo prahne po relaxaci bez dětí, neměly by mu uniknout zážitky Brno a s nimi pochutnání si na pěti chodovém menu v restauraci Sunset. Jedinečnou chuť jídla zvýrazní nápoje, které si pro Vás místní obsluha připravila. Kouzlo okamžiku podtrhne nádherný romantický výhled na panoramata města Brna. Romantickou atmosféru navodí zapálená svíčka a příjemná obsluha. Léto je teprve na jeho začátku a nabídka Firmy na zážitky vskutku rozmanitá, proto se nenechejte dlouho pobízet a prožijte léto svých snů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.