Když se s námi slunce loučí, přichází k protinožcům

Léto se v Čechách nezadržitelně blíží ke svému konci. Jestli jste na tom jako já, tak máte pocit, že jste si hezkých letních dní moc neužili. I když nás třicítky během prázdnin trochu potrápily, počasí bylo velmi proměnlivé a spíš aprílové, takže celkový pocit za létem zůstává dost smíšený. Dobít si baterky můžeme tam, kde s naší přicházející zimou začíná léto. Počasí v Austrálii je sice převážně slunečné, ale umí být i chladné. V září u protinožců začíná slunce zase pomalu hřát a v prosinci mají Australané skutečné léto. Udělejte si radost třeba pod stromeček a dožeňte to, co jste tady v létě zameškali.

Zájezd s českým průvodcem

Nový Zéland, Austrálie, Fidži, Bora Bora a spousta exotických ostrovů lákají svou panenskou čistotou, neprobádaným mořským světem a nezkrocenými vlnami. Vůně slaného moře se zde mísí s vůní dálek, svobody, cestování a dobrodružství. Dovolená Austrálie vám dá možnost stát se na několik dní součástí zcela odlišného světa a důkladně ho poznat na vlastní kůži. Dobrodruhem můžete být i po boku průvodce, jen tak využijete každý den dovolené na maximum a neztratíte zbytečně ani minutu.

Každý den pro vás má český průvodce připravený nabitý program. Samozřejmostí je prohlídka Sydney a nejznámějších míst. Doslova si přičuchnete k surfařskému životnímu stylu na slavné Bondi Beach a nasáknete do sebe místní kavárenskou atmosféru.

Rudá poušť zalitá sluncem

Uluru, toto posvátné místo se vás zmocní hned po první návštěvě. Jedinečný západ slunce rozplývajícího se do rudé pouště ve vás zakoření myšlenku, že ve vesmíru nejsme sami a že tenhle přírodní úkaz je taková malá ochutnávka z jiných světů.

To a mnohem víc vám nabídne vámi zvolený zájezd s průvodcem. Zájezd je určen vždy pro malé skupiny, aby byl zachován komfort jednotlivce. Praktické věci jako ubytování, letecké přesuny a strava jsou zajištěny předem, vaše jediná starost je a bude načerpat co nejvíc příjemných zážitků a Austrálii si vychutnat do posledního doušku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.