Výletníci pozor, je tu nová stránka pro vaši inspiraci!

Je čas krásných teplých dnů, které lákají na výlety. Velkým rádcem a inspirací na to, kam vyrazit, vám může být nový webový portál Tipy na výlety. Jedná se o komunitní stránky turistů, cestovatelů a výletníků. Zaměřuje na krásná místa v Čechách a na Slovensku.

Kdo stojí v pozadí projektu

S nápadem stránku založit přišla parta lidí, kteří rádi cestují, podnikají výlety, objevují zajímavá a kouzelná místa a zároveň se o své poznatky chtějí podělit s ostatními. Díky nim tak možná třeba i vy objevíte přírodní krásy ve svém okolí, o kterých jste neměli ani tušení. Nevíte kam na výlet? Teď už vědět budete!

Na stránce najdete jednoduché vyhledávací okénko, kam zadáte lokalitu, kterou máte v plánu navštívit. Vyselektují se vám všechny příspěvky týkající se tohoto místa. Součástí každého příspěvku je mapa, kde je konkrétní místo vyznačeno, jeho popis a v nejlepším případě i fotografie. Také jsou zde informace o případném vstupném a otevírací době a další tipy triky, které by se vám mohli hodit.

Kromě toho zde najdete přehlednou mapu všech doporučovaných míst a stránka aktivně funguje také na facebooku.

Tipy na výlety od lidí a pro lidi

V současné době má stránka 2500 tipů z České republiky a Slovenska a stále přibývají další. Hlavní výhodou je to, že se jedná o informace vycházející z vlastních zkušeností, které jsou samozřejmě cennější a přesnější než stokrát okopírovaný text z jiných stránek. U každého příspěvku navíc vidíte přesné datum jeho vložení.

Můžete se přihlásit také k odběru e-mailových upozornění na zajímavosti a nově přibývající příspěvky z okolí vašeho bydliště a hned budete vědět, kudy z nudy.

Chcete-li se dlouhodobě podílet na tomto senzačním projektu, přidávat komentáře, rady a doporučení a psát příspěvky, máte možnost. Za tuto vaší práci budete odměněni 100% výdělkem z reklamy.

Mrkněte na www.Tipykamnavylet.cz hned při vašem dalším plánování výletu a sami se přesvědčte o tom, jak bezvadně funguje!

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet, Tipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.