Čas na rezervaci ubytování na letní dovolenou v Chorvatsku je právě teď!

Období letních dovolených se blíží a je tedy nanejvýš vhodné si začít plánovat, kde své volno v létě strávíte. Oblíbené destinace jsou zejména v přímořských letoviscích nejen na jihu Evropy. Prim hraje Chorvatsko a jeho příjemné prostředí a pohostinní obyvatelé. Kde všude se zde můžete ubytovat?

apartmány Chorvatsko

Ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko je zemí, do které spousta Čechů v létě odjíždí, aby tu strávili pohodové volno na břehu Jaderského moře. Po Slovensku je nejčastějším místem, kam naši turisté vyrážejí na letní dovolenou. Výhodou Chorvatska je hlavně snadná dostupnost i po vlastní ose. Vzdálenost tohoto jihoevropského státu z České republiky je asi tisíc kilometrů, takže není problém naložit celou rodinu a zavazadla do automobilu a vyrazit vstříc zážitkům u moře. Podstatné je najít si vhodné ubytování. Chorvatsko nabízí nejen možnost bydlet v kempech, ale také v penzionech, apartmánech nebo hotelích. Záleží na požadavcích, jaké turisté na ubytování mají.

Příjemné prostřední apartmánů

Nejoblíbenějším typem ubytování jsou soukromé apartmány. Chorvatsko je zemí, kde si lze pronajmout cenově výhodné pokoje nejen s výhledem na moře a jeho okolí. Oblíbená je zejména oblast Istrie, Dalmácie. Najdete tu řadu zajímavých míst s krásnou přírodou, jako jsou například Plitvická jezera ve vnitrozemí, s pamětihodnostmi, které lze vidět ve městech Trogir či Záhřeb a dalších. Výborná je také zdejší kuchyně a zejména tradiční zmrzlina neboli sladoled.

Najděte si vhodné ubytování na Hotely.cz

Ubytování si můžete najít přímo na místě, když byste do Chorvatska přijeli. Vždy najdete nějaký volný apartmán, který bude k dispozici. Pokud ale nechcete sázet na náhodu a raději máte vše zařízeno dopředu, pak na webu Hotely.cz máte možnost si projít nabídku s ubytováním a vybrat si podle svých požadavků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.