Už jste poznali na vlastní kůži léčivé účinky pramenů v Bešeňové?

Jelikož se každý den dostáváme do stresu, měli bychom vědět, jak odpočívat. Zatímco někteří jezdí na letní či zimní dovolené, jiní nachází odpočinek v termálních lázních. Pokud jste milovníkem termálů, doporučujeme zavítat do termálního areálu v Bešeňové, který leží v termálním srdci Liptova.

Pokud hovoříme o Bešeňové, hovoříme o obci Bešeňová ležící na severu Slovenska v regionu Liptova. Obec Bešeňová je díky svým termálním pramenům hojně navštěvována a vyhledávána, zdejší prameny jsou opravdu vyhlášené. Oblíbenosti se těší hlavně zdejší vodní areál Aquapark Bešeňová, kam mohou zavítat nejen jedinci, ale také rodiny s dětmi. Každý si zde totiž přijde na své. Jsou zde nejen bazény, ale také vodní atrakce, kde se děti pořádně vyřádí.

Během dovolené na Slovensku však nemusíte zůstávat jen v Aquaparku Bešeňová, celý krásný Liptov stojí za prozkoumání a vidění. Liptovská příroda okouzlí nejednoho turistu, na své si přijdou i milovníci adrenalinových sportů, kteří mohou vyzkoušet například paragliding nebo si mohou sjet divokou řeku na raftu.

Když toužíte po klidu a odpočinku

Pokud však od své vytoužené dovolené očekáváte jen relax a pohodu, z Gino Paradise Bešeňová se pravděpodobně ani nehnete. Tomu se ostatně ani nedivíme, zdejší prameny mají na lidský organismus velmi pozitivní účinky. Termální prameny v Bešeňové ulevují od urologických problémů, taktéž ulevují od ženských problémů.

Klidu se vám dostane například při trávení času ve vířivkách, vypnout hlavu budete moct i při plavání ve venkovních bazénech, které nabízí krásný pohled na kolem se rozprostírající Tatry.

Ubytujte se v oblasti Bešeňová

O ubytování v oblasti Bešeňová není nouze. Pomoct vám může například cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, s. r. o. Naším favoritem je Hotel Galeria Thermal Bešeňová, který si zamilujete už na první pohled.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.