Přibližte hostům krásné Španělsko díky skvělým španělským potravinám i vínu

Španělská kuchyně se řadí k velmi oblíbeným u nás i ve světě. Stačí, když restaurace pořádá „španělské dny“ nebo se v obchodě objeví akce na španělské potraviny, a lidé se sjedou ze všech koutů, aby ochutnali, nakoupili. I vy můžete své hosty potěšit potravinami ze Španělska v té nejlepší kvalitě, jakou si umíte představit. Dováží k nám je k nám již skoro 30 let společnost BMC Brno. Přesně ví, od koho odebírat víno, od koho delikatesy, kde jsou nejlepší mořské plody, které konzervované ovoce je lahodné… Stačí si vybrat.

španělsko

100 % citronová šťáva

Do pečení, vaření, ale i při přípravě alkoholických i nealkoholických koktejlů potřebujeme citronovou šťávu. Vše chutná mnohem lépe, a taky voní, když je k přípravě použita 100% citronová šťáva. Takovou je např. Solimón 100 % citronová šťáva 1l, která je vyrobena z 3,6 kg čerstvých citronů. Díky tomu tato šťáva stejně jako originální citron slouží ke každodennímu použití, ale i k přípravě limonád, koktejlů, míchaných nápojů nebo sladkostí. 

K dostání je v baleních po 1l, 0,5 l a v nádobě o objemu 3 l. 

Slaďoučké víno OLD PORTER 13 %

Díky BMC Brno můžete nakoupit do své restaurace, baru, pizzerie, hotelu i jinde sladké víno zářivé a průhledné barvy s odstíny mahagonu a jodu. Chutná naprosto výborně, mají jej rády ženy i muži. Víno Old Porter má sladkou, jemnou, plnou chuť s komplexní vůní rozinek, libých tónů dřeva a jemného kouře. Na patře pocítíte výborný zážitek. V závěru chutná víno lehounce trpce. Víno se hodí i k archivaci. Hodí se podávat při teplotě 15 – 20 °C. Pochází z regionu D.O. Montilla – Moriles, odrůdové složení je Pedro Ximenéz. Zrání v sudu pobíhal 4 roky systémem „Solary y Criaderas“.

Podívejte se na vše, co BMC Brno nabízí. Na webových stránkách katalog.bmcbrno.cz si jistě vyberete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.