Levné, ale luxusní hotely v historickém centru Prahy

Chystáte se na služební nebo zábavní pobyt do Prahy a chcete usínat v maximálně příjemném hotelovém prostředí? Navštivte některý z levných hotelů v centru Prahy a oddejte se pohodlí, luxusu a skvělé atmosféře.

levné ubytování Praha

To vše a mnohem více nabízí například tříhvězdičkový Hotel Ibis Praha Old Town. Jak už samotný jeho název napovídá, hotel se nachází v malebném prostředí Starého Města. Ubytovat se zde můžete v moderně zařízených pokojích, ve kterých vás jistě upoutá kombinace přírodních lesklých parket a svěže barevných doplňků. Pokud se chystáte například na firemní poradu či školení, k dispozici vám bude opravdu stylový a prakticky zařízený konferenční sál. Místní gastronomické umění pak můžete okusit ve zdejší útulné restauraci. Máte chuť na skleničku kvalitního vína či na váš oblíbený koktejl? Pak stačí zavítat do hotelového baru se stylovým názvem Rendez Vous. Skvělé je také umístění hotelu přímo v srdci Prahy, které se vám postará i o nějaké to kulturní či čistě zábavní vyžití.

K příjemně strávenému pobytu vybízejí i další levné hotely v centru Prahy. Ty dokáží na první pohled okouzlit svým čistým architektonickým propracováním. Svěží barvy zde v kombinaci se dřevem působí velice komfortně a živě. Moderní prostorná koupelna, velká postel svádějící k vydatnému odpočinku, výběr kosmetiky šetrné k životnímu prostředí, připojení k wifi, LCD televizor, masážní sprcha, v ideálním případě i sauna či krytý bazén… A to se nemusí jednat pouze o Prahu. Accor hotels Česká republika jsou tu pro všechny návštěvníky, kteří si  chtějí užít pěkný pobyt v cizím městě za rozumnou cenu. Stačí rezervace z pohodlí vašeho domova a brzy si i vy můžete vychutnávat luxusní prostředí vámi vybraného hotelu se všemi jeho službami. Ceny rezervací jsou opravdu nízké – nejlevnější napříč všemi online rezervačními kanály. K tomu si stačí připočíst různé benefity, slevy a třeba i efektivní odbavení hostů pomocí mobilních telefonů – a výsledkem je pohodlný a chytrý pobyt bez starostí. Tak na co čekat? Vydejte se služebně či ryze rekreačně do Prahy. Za luxusem i historickým odkazem našeho krásného hlavního města.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.