Najděte si ubytování v Chorvatsku a vydejte se v září na dovolenou

Sezóna dovolených ještě rozhodně neskončila. I v září se dá vyjet k moři, ba naopak jde o ideální období, kdy se vyhnete davům turistů, ale ještě si užijete teplé moře. Itálie, Francie nebo i Čechy milované Chorvatsko jsou v září k návštěvě stále jako dělané.

ubytování Chorvatsko

Právě nyní je mnohem snadnější najít ubytování Chorvatsko. Do Chorvatska totiž často jezdí rodiny s dětmi, a jelikož děti jsou ve škole, apartmány se vyprázdnily.

Jak si užít Chorvatsko v září?

Některé roky je v září ještě teplo, jiné chladněji. V každém případě neuděláte chybu, pokud si naplánujete dovolenou například tak, že:

  • Zarezervujete si apartmány Chorvatsko v jižní části. Zatímco na severu je moře chladnější, třeba taková Makarská riviéra je stále teplá.
  • Najdete si zde i jiné aktivity než koupání. Pobyt u moře je krásný i tehdy, když už je moře studenější. Ne každý vyloženě touží být celý den naložený ve vodě.
  • Vydáte se do místních národních parků. Chorvatsko není jen přímořskou destinací, obdivovat zde můžete také národní parky, vodopády a jezera.

Rozhodně tedy neváhejte, a pokud přemýšlíte, že byste se ještě někam vydali, Chorvatsko je tou pravou volbou!

Také dovolená v Česku ještě stojí za to

Cestovat daleko do zahraničí se vám už nechce? Pak zůstaňte v Česku. Každoročně se v září dá vychytat minimálně jeden opravdu pěkný týden, kdy teploty stoupají nad dvacítku. Když se navíc vydáte někam na jih, užijete si teplo. Sázkou na jistotu je třeba ubytování Mikulov, jižní Morava je teplejší částí naší země. A snad ani nemusíme dodávat, že září je právě tím nejlepším obdobím na ochutnávání nových vín.

Česko a Chorvatsko samozřejmě nejsou jedinými možnostmi. Ať už se rozhodnete vydat kamkoliv, v každém případě se podívejte na hotely a ubytování na vyhledávači Hotely.cz. Najdete tam opravdu dobré nabídky. Nyní, mimo hlavní sezónu, jsou ceny parádní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.