Rodinný hotel v Českých Budějovicích

Poznávání přírodních, kulturních a historických krás naší země patří stále mezi největší záliby. Spolehlivé a komfortní ubytování České Budějovice se vám bude hodit, když se rozhodnete navštívit toto malebné město a okolí.

Restaurace České Budějovice

Výhodné hotelové balíčky

Potrpíte si na něco speciálního? Může jít třeba o výhodnější cenu, ale také o extra atmosféru. Hotel České Budějovice připravil několik druhů pobytových balíčků, kdy si například užijete jedinečnou romantickou atmosféru v pokoji s krbem či si odpočinete v pokoji se saunou. V rodinném hotelu se můžete spolehnout na individuální přístup a klidné prostředí. Nechybí soukromé parkoviště pro vaše automobily, kola i motocykly. Samozřejmostí je připojení k internetu v každém pokoji, koupelna, televize a telefon. V ceně ubytování získáte také bohatou snídani, kde lze ochutnat čerstvé rohlíky z místní pekárny.

Posezení u hradební zdi

Restaurace České Budějovice vám umožní posedět blízko části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století. Do restaurace se vejde až čtyřicet osob, ale ještě je k dispozici zimní zahrada s dalšími dvaceti místy k sezení. Kromě kvalitního jídla se vám jistě zalíbí úchvatný výhled na slepé rameno řeky Malše. Restaurace na zahrádce České Budějovice vám nabídne jídelní lístek, kde si vyberete hlavně z tradičních místních receptur, které se zhotovují z kvalitních surovin. Podporují se lokální dodavatelé. Doporučuje se věhlasný tatarák nebo svíčková na smetaně. Během léta se koná i venkovní grilování. 

Nestihli jste si nakoupit či z nějakého důvodu nemůžete? Nemusíte hladovět, stačí si dopřát dobré jídlo přímo z restaurace. Rozvoz jídel České Budějovice je tu pro vás s poledním menu, ale také s jídly ze standardního jídelníčku po celý den. Stačí si projít nabídku, vybrat a objednat. Rozvážení se realizuje až do patnácti kilometrů od sídla restaurace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet, Ubytování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.