Španělská rajčata na mnoho způsobů pro vaši výtečnou večeři či oběd

Milujete Španělsko, jeho delikátní kuchyni, skvěle dochucené pokrmy, na které se těšíte již dlouhou dobu před plánovanou dovolenou…? Tak to vás jistě potěší, že si stejné pokrmy, jaké jste měli možnost ochutnat ve Španělsku, můžete beze všeho připravit i v Čechách. Pro své hosty, rodinu, na velkou oslavu nebo třeba do vaší restaurace, pekárny či prodejny využijete mnohé španělské potraviny, které k nám dováží společnost BMC Brno. 

Španělsko na vašich talířích

Doslova, jako byste si naservírovali vůni i chuť Španělska v jednom. Ať už děláte pizzu, omáčku, polévku, pečivo, do něhož přidáváte zajímavé ingredience, ale i mnohde jinde, využijete drcená rajčata, krájená rajčata, rajčatovou omáčku speciálně stvořenou pro pizzu, nebo třeba pizza Salsu kořeněnou či rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji. To je jen poloviční ochutnávka toho, co můžete koupit díky MBC Brno přímo ze Španělska u nás v Čechách a na Moravě.

Konkrétně polpa di pomodoro, což jsou zmiňovaná drcená rajčata v plechovce, jsou dostupná v dostatečně velkém balení, a to v plechovce o objemu 4,25 l. Toto balení je skvělé pro restaurace, výrobny potravin, pizzerie, ale i milovníky rajčat, kteří si doma den, co den připravují něco z rajčat. V létě je populární i studená rajčatová polévka, pro niž se polpa di pomodoro skvěle hodí.

Španělské olivy, oleje, koření, maso, delikatesy…

Kromě rajčat v mnoha podobách přináší našincům BMC Brno i mnohé další lahodné potraviny. Ochutnat můžete i další zeleninu v plechovkách, stejně jako sladké ovoce, dále vinné octy, výběrové džemy a marmelády, sterilované žampiony, nejkvalitnější vína, sladkosti, citrónovou šťávu… 

V nabídce je dokonce i jednoporcový program, což uvítají restaurace a jiné firmy, které chtějí dát hostům možnost dochutit si pokrm dle svého. Zvolit můžete malinový, jahodový a meruňkový výběrový džem, marmeládu z hořkého pomeranče, med, olivový olej či vinný ocet.

Ochutnejte pár potravin z nabídky DMC Brno a uvidíte, že zde budete nakupovat s důvěrou vše, co budete potřebovat. Dováží potraviny jen od špičkových výrobců a pěstitelů, abyste byli spokojeni. Stačí se jen přesvědčit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.