Ochutnejte kvalitní konzervované ovoce ze Španělska a nebudete používat jiné

Každá země má něco, co je výtečné a jen těžko ji v chuti nebo kvalitě někdo překoná. Toto platí kupříkladu o mnoha španělských potravinách. Díky tomu, jak skvělé podmínky pro růst mají ovoce i zelenina, jsou velmi chutné a voňavé. Ať už je přidáte do teplých či studených pokrmů, jejich chuť to ihned povznese.

konzervované ovoce

Kvalitní potraviny ze Španělska

Nejen konzervované ovoce, ale i konzervovanou zeleninu a spoustu dalších potravin k nám ze Španělska dlouhá desetiletí dováží společnost BMC Brno. Dnes již dováží potraviny a víny i z dalších mnoha zemí nejen k nám, ale i na Slovensko. 

Má dokonce svou produktovou značku BASSTA, kterou můžete najít na webových stránkách https://www.bassta.cz. Pod značkou BASSTA koupíte španělské potraviny v gastro balení se zárukou nejlepší kvality výrobků, které jsou pečlivě vybírány ze širokého portfolia výrobců. 

Koupit si můžete kupříkladu gastro balení zmiňovaného sterilovaného ovoce a zeleniny, ale také tuňáka ve slunečnicovém oleji, různé koření, černé olivy a jiné. 

Vařte, pečte, mixujte, míchejte, chlaďte konzervované ovoce

Nejen v restauracích, ale i v domácnostech je k přípravě pizzy, koktejlů, kompotů, ovocných salátů, ale i při pečení používán konzervovaný ananas. Bassta vám nabízí ananas v plechovce v mírně sladkém až sladkém nálevu. Hodit se vám ale mohou i půlené hrušky, které nejsou tolik tradiční, ale jejich chuť je nezaměnitelná a pokrmy s nimi chutnají náležitě. 

Oblíbené jsou i konzervované broskve nebo hroznový kompot. Pestrost barev i rozmanitost tvarů pak můžete najít u ovocného koktejlu, jenž je často používán u zmrzlinových pohárů.

Nezbývá, než se podívat na webové stránky bassta.cz a vybrat si španělské pokrmy, jež využijete při přípravě nejen španělské kuchyně. Budete zajisté spokojeni a bassta.cz se stane vaším novým spolehlivým partnerem pro shánění potravin ze zahraničí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.