Lyžujete rádi?

Vy i vaše rodina milujete lyžování? Nemusíte čekat, až opět přijde paní Zima, ale sněhové vločky si můžete vychutnat ještě nyní. Jarní prázdniny jsou v plném proudu, a je proto nejvyšší čas vyrazit s dětmi na hory.

lyžování

Nadělte si „hodobožový“ dárek…

Ubytování v Karlovarském regionu vás přivítá například v Božím daru. Berte to jako dárek z nebes, protože zde pocítíte skutečně boží klid, který vykompenzujete zároveň aktivním pohybem. Takže dostanou své, jak duše, tak i tělo! Vkusně a prakticky zařízené apartmány vábí ke spočinutí po vydatné lyžovačce, ke které láká Skiareál Boží dar.

Máte chuť vyrazit za sněhem za hranice všedních dnů?

Pak se nechte potěšit nabídkou báječného lyžování ve slovenských Tatrách a nebudete litovat! S předstihem si zabukujte libovolné hotely v regionu Vysoké Tatry, které vás očekávají, a otevírají svou náruč v komfortně zařízených pokojích. Chata Daša, Jurko, Vila Mery se těší na turisty, kteří hledají ubytování, relax, ale zároveň i báječné vyžití na skvěle upravených sjezdových tratích.

Silvestrovské oslavy s ohňostrojem!

Je sice začátek roku, ale pro ty, kteří milují oslavy Vánoc a silvestrovskou párty ve velkém stylu, se nabízejí sváteční pobyty již nyní, protože o ně bývá značný zájem. Lze jen doporučit, abyste se poohlédli po regionu, kde si přejete strávit vánoční chvíle, případně přivítat Nový rok. Což takhle hotel Lafonte v Karlových Varech? Přiťuknete si na zdraví ve městě, kam se sjíždějí světové celebrity v rámci Mezinárodního filmového festivalu. Budete se procházet po stejných místech a vychutnávat krásy tohoto města.

Jestliže přemýšlíte o tom, kde strávit zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz, kde je pro vás, milé klienty, připraven úžasný výběr destinací a zážitků!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.