Vánoční večírek na lodi? Proč ne.

shutterstock.com

shutterstock.com

Přemýšlíte nad zajímavým výletem, na který byste mohli vyrazit se svou polovičkou, s rodinou nebo klidně i s klienty? Nabízí se skvělá možnost plavit se stylovým parníkem Prahou a obdivovat její krásy.

Plavba po Vltavě nabízí úchvatné pohledy z netradičních míst

Jedná se o trochu netradičně pojatou prohlídku Prahy, která se ale o to víc vryje do paměti. Absolvovat je možné několik různých typů plaveb. Od klasických poznávacích okružních plaveb, přes plavby spojené s obědem nebo večeří, až po slavnostní příležitosti strávené na lodi, jako jsou narozeniny, Silvestr nebo vánoční večírek.

Jestli si totiž myslíte, že plavit se pomalu a klidně parníkem po Vltavě jde jen za hezkého počasí nebo v létě, nemáte pravdu. Plavbu po Vltavě můžete absolvovat kdykoli v průběhu roku a nezávisle na počasí.

Nemáte dostatek času poznat všechny krásy Prahy? Plavba po Vltavě je ideální způsob, jak jich za krátký čas poznat celou řadu.

Vyhlídkové lodě vyplouvají z pražského přístaviště na Praze 1 u Štefánikova mostu. V průběhu plavby pak můžete z hladiny Vltavy vidět Karlův most, pod kterým se dokonce proplouvá, takže si užijete i jinak hodně netradiční pohled zespodu, Pražský hrad, Národní divadlo, Hradčany, Vyšehrad nebo Rudolfinum, tedy prakticky všechny nejdůležitější památky a části Prahy při plavbě uvidíte.

Romantika na výletní lodi

Jestli chcete jenom poznávat a vychutnávat si Prahu, jak ji ještě neznáte, stačí vám rezervovat okružní hodinovou plavbu. Proč ale nevyužít nezvyklé atmosféry na parníku také k troše romantiky. Paluba lodi je přece odlišné a netradiční prostředí, než na jaké jste běžně zvyklí, a když k tomu ještě přidáte večerně nasvícenou Prahu se všemi jejími krásnými zákoutími a vynikající večeři, máte romantiku jako vyšitou.

Na výběr je dokonce mezi klasickým moderním parníkem a historickou lodí. K plavbě pak hraje i hudba, buď živá nebo reprodukovaná a na výběr je také mezi dvou nebo tříhodinovou plavbou s večeří. Poukaz na tuto platbu může být i ideální dárek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.