Netradiční způsob cestování v podobě letu balónem

Vánoce se kvapem blíží a Vy stále nemáte vánoční dárky pro své nejbližší? Inspirujte se Firmou na zážitky a vyberte letos pod stromeček Vašim nejbližším ty nejkrásnější vánoční dárky. Vánoční dárky od Firmy na zážitky jsou plné originality, dobrého vkusu i netradičnosti. Prarodičům můžete darovat netradiční způsob cestování v podobě letu balónem. K tomuto zážitku si mohou vybrat místo odletu hned z několika lokalit, mezi nimiž je možné najít například Konopiště, Brno, Český ráj, České Budějovice, Karlštejn či Buchlov. Další tipy na vánoční dárky najdete na webových stránkách firmy Allegrie www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/.

Vašim rodičům můžete letos pod vánočním stromečkem udělat radost poukázkou na pobyt v Peci pod Sněžkou. Apartmánový hotel PECR se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a je tak skvělým místem pro odpočinek, jak v zimním období, tak v létě. V zimě si v Peci pod Sněžkou Vaše rodiče užijí zimní radovánky s lyžováním i zimními romantickými procházkami. V létě jsou pak Krkonoše vhodným místem pro horskou pěší turistiku. V Peci pod Sněžkou je možné k relaxaci využít také cyklostezky, lanový park, bobovou dráhu a další atrakce. Apartmánový hotel PECR je vybaven také wellness, kde si mohou ubytovací odpočinout od každodenních starostí a načerpat novou energii.

S výběrem vánočního dárku můžete počkat také na povánoční slevy a ušetřit si tak bankovky na jiné vánoční dárky. V povánočním výprodeji najdete většinu dlouhodobě nejoblíbenějších zážitků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Doprava, Zaujalo nás se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.