Závěr léta patří dovolené v Krkonoších

Jestliže máte pocit, že jste v České republice viděli a zažili úplně všechno, pak zavítejte do Krkonoš. Tady totiž najdete pokaždé nové cesty, trasy i sportovní možnosti, jak si užít dovolenou. A právě letní pobyty jsou v Krkonoších skvělou příležitostí, jak se seznámit s nejvyšším pohořím u nás, objevit krásu Sněžky, projít si vyhlášené památky a ochutnat zdejší pochoutky. Pokud k tomu navíc zvolíte luxusní ubytování, zažijete doslova ráj v Česku.

Letní pobyty

Krkonoše lákají na odpočinek i vodní atrakce

Letní pobyty v Krkonoších si můžete dosyta užívat ještě celý srpen, září a babí podzim, kdy se i v horách drží příjemné teploty. Svůj pobyt  zde pečlivě naplánujte, aby vám neutekla žádná významná památka. Do batohu si sbalte kvalitní pohorky, s nimiž se dostanete pohodlně až k Labskému vodopádu či pramenu Labe. Dovolená v Krkonoších samozřejmě nemusí být pouze o túrách a několikakilometrových horských trasách. Nejen dospělí se skvěle zabaví v lanovém parku a baby parku v Janských Lázních či ve Vrchlabí, kde se nabízí skvělá příležitost otestovat zorbing. Harrachov pak láká do Vertical parku, k pronájmu čtyřkolek či segway a bungee.

Podle destinace se pak dají najít i různá ubytování Krkonoše – pro náročné včetně stravy, wellness a dalších benefitů i levnější varianty pro cestující skupiny a skromné hosty. To ovšem nijak nesnižuje úroveň ubytování, protože si užijete nejen pohodlnou postel, ale v neposlední řadě kvalitní vzduch a okolní přírodu.

Ověřené bydlení v Krkonoších

Rozhodli jste se pro odpočinek a zábavu v Krkonoších? Pak vsaďte na osvědčená ubytování v této lokalitě a inspirujte se pestrou nabídkou ubytování na hotel.cz. Najdete tady reálné fotografie, hodnocení, detailní popis i vybavení hotelů, penzionů a bydlení v soukromí. S hotel.cz máte jistotu, že bude vaše dovolená perfektní a za výborné peníze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.