Ideální čas zajistit si wellness pobyty

Optimistické vyhlídky slibují krásné jaro plné čerstvého vzduchu i cestování. A jako každý rok, i letos české domácnosti vyhlížejí nejnovější velikonoční pobyty za skvělé ceny. Také hledáte inspiraci, kam za krásami, kde si užít jarní pohodu a jaké památky při výletech neopomenout? Máme pro vás zajímavé tipy, jež lze dokonale sladit právě s odpočinkem v lázních či při masérských procedurách.

Wellness Jižní Čechy

Spojte odpočinek s výlety na kole i poznáváním krajiny

Wellness Jižní Čechy slibuje řadu zastávek, díky nimž nasajete typickou jihočeskou atmosféru a užijete si nejen výborné jídlo, ale také třeba klid na zdejších upravených cyklostezkách. Jižní Čechy padnou do okna milovníkům klikatých uliček dlážděných vysokými kostkami i fanoušky vodních sportů či dvoukoláků. Aroma pobyt vám zajistí odpočinek mysli i těla a zároveň nezapomenutelnou romantiku ve dvou. Proto jsou relaxační balíčky právě na Velikonoce velmi žádané. Velmi oblíbené jsou rovněž víkendové pobyty s doplňkovými službami a programem na míru. Vyrazit můžete například s holemi na Nordic Walking, neboť se Jižní Čechy chlubí mnoha stezkami pro nenáročnou turistiku i zkušené horaly. Kdo má rád historii a kulturu, rozhodně si nesmí nechat ujít zámek Hluboká nad Vltavou a stejně tak Třeboň s nespočtem rybníků a romantických scenérií.

velikonoční pobyty

Ideální dárek i odreagování se od denních starostí

Stres dnes provází každého z nás, když ne v práci, tak zajisté i doma při zajišťování chodu domácnosti. Cenově dostupný a aktivitami nabitý wellness pobyt je i báječným dárkem k výroční, narozeninám či mamince ke dni matek. Wellness patří právem mezi vyhledávané aktivity, neboť spojují zpravidla aktivní odpočinek s relaxací, masážemi, zkrášlovacími procedurami a stejně tak mnohdy s odpočinkem v solné jeskyni, vířivce anebo pohledy na malebnou krajinu rovnou z pohodlného ratanového lehátka. Relaxujte už nyní při výběru pobytu na Spa.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Kam na výlet se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.