Realizace svatby – jak vybrat místo?

Konečně jste svou lásku zpečetili zásnubním okamžikem? Pak přichází na řadu realizace ono dne, kdy si řeknete své ano a vydáte se na společnou cestu životem. Proto není dobré přípravy a samotný výběr místa pro konání svatby podceňovat. Nezapomeňte totiž, že na svatbě s vámi budou vaši nejbližší členové rodiny a přátelé, a proto musí být tento den nezapomenutelným zážitkem, pro někoho možná parádním večírkem a pro všechny určitě ne kolotočem povinností a zařizování. I z toho důvodu bude lepší, když přípravy přenecháte odborníkům s letitými zkušenostmi. Ti vám ochotně navrhnou svatební menu, pomohou realizovat výzdobu i zorganizovat církevní i necírkevní obřad.

wedding

Romantické okamžiky na Jižní Moravě

Vinařský dvůr na faře disponuje kapacitou pro 110 osob a umožňuje uspořádání svatby pro menší rodinu i početnější skupiny. Vybrat si zde smíte, kde zvolíte místo svého společného vykročení životní cesty. Zda to bude mezi vinicemi, kde vzniknou ty nejkrásnější fotky při západu slunce a stejně tak se smíte rozhodnout pro svatbu v kostele, kde je možné organizovat i necírkevní obřad. Vše záleží na vašich preferencích, stejně jako svatební menu. Najdete zde osvědčené tipy šéfkuchaře i populární chuťovky na odpolední a večerní raut. Samozřejmostí je pak široký sortiment míst od zdejších vinařů. Svatba na Jižní Moravě s dechberoucím výhledem na Pálavu bude nepopsatelným zážitkem všech zúčastněných.

Na co myslet při výběru

Místo pro konání velkolepého dne bývá často spojeno především s dostupností všech svatebčanů. Jižní Morava může být skvělým bodem pro setkání všech členů rodiny z celé republiky i zahraničí a zároveň fantastickým místem pro výjezd celé rodiny za zážitky. Nikde totiž není psáno, že byste svatbu nemohli spojit s prodlouženým víkendem a dopřát celé rodině i další zážitky v podobě zdejších cyklostezek či návštěvy vinného sklípku. Vinařství nabízí rovněž ubytování a speciální pokoj pro novomanžele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.