Připravte se na jarní cestování a pořiďte si venkovní koberec před karavan

Patříte k milovníkům karavanů a obytných vozů, a jakmile je možné, abyste si vzali v zaměstnání na dva týdny řádnou dovolenou, a počasí zajistí teplo venku, vyrážíte někam „ven“? Pak budete jistě rádi za tip na vylepšení cestování karavanem či jiným vozem, v němž lze přespat a bydlet.

motorhome-820593_640

Venkovní koberec před karavan

Pokud už jste karavanem cestovali, pak jistě znáte situaci, kdy chcete najít místo na krásný večer strávený venku u karavanu, ale všude, kde chcete zaparkovat, je mokro nebo nečistý povrch, blátivý terén, kamínky… Pak nezbývá, než se posunou o kus dál, a nakonec takovým hledáním místa ztratíme i půlhodinu, hodinu času. To je při zapadajícím slunci a blížícím se konci dne spousta času. Naštěstí si můžete koupit vychytávku, a to venkovní koberec před karavan, který je vyroben z kvalitního materiálu v příjemné zelené barvě. Velmi snadno se sroluje, na zemi výborně drží, a to ať už jej položíte na trávu, kamínky nebo třeba asfalt. Výborně odvádí vodu, takže se na něm netvoří kaluže.

Nejenže vám zajistí pohodlné kempování, ale je i jistou izolační vrstvou, takže vám nebude chladno od nohou a v případě, že půjdete do vozu, můžete si o něj očistit obuv umazanou v prostoru dál, než sahá venkovní koberec.

Venkovní koberce ve dvojím provedení

Na webových stránkách vopi.cz najdete kvalitního českého výrobce koberců, který vám přináší i venkovní koberce ke karavanu umělá tráva a venkovní koberec před karavan Camping. Kompletní informace o kobercích i možnosti jejich rozměrů najdete na webové stránce https://www.vopi.cz/venkovni-koberce-pred-karavan/. Pokud se vám líbí koberec ke karavanu Umělá tráva, pak si můžete vybrat z mnoha velikostí, nebo si jej nechat vyrobit na míru do 400 cm šíře a libovolné délky. Hmotnost je 1 425 g / m2.

Se zeleným umělohmotným kobercem ke karavanu se vám bude cestovat a kempovat příjemně, ať už budete kdekoli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.