Vyberte si ty nejlepší lázně

Pokud jste zrovna po nějaké závažnější prodělané nemoci nebo prostě jen trpíte únavou životem, lázně by vás mohly dostat zpátky na nohy.

lázeňský pobyt

V tomto odvětví patří Česká republika mezi světové velmoci, takže je z čeho vybírat. Prospěšný může být lázeňský pobyt nejen v celosvětově známých lokalitách, ale často vám mohou lépe pomoci sice v menších, ovšem za to konkrétněji zaměřených ozdravovnách.

Lázně lipová

Lázně Lipová sice nepatří mezi ty nejznámější u nás, ale rozhodně stojí za navštívení. Mohou se pyšnit 180 let trvající tradicí kvalitní léčebné a rekonvalescenční péče. Klasické osvědčené metody se tu kombinují s moderními postupy, díky čemuž mají v Lipové vynikající výsledky.

Lákadlem však nejsou pouze kvalitní léčebné kůry, které se zaměřují hlavně na pacienty s problematickou pokožkou, plicními nemocemi či duševními poruchami, ale i zdejší prostředí, které je rájem turistů.

Lázně Darkov

Lázně Darkov se nacházejí v severovýchodním cípu naší země, konkrétně v Karviné. Lázeňské pobyty na Karvinsku patří k velmi vyhledávaným. Je to hodně dáno tím, že zdejší postupy patří k nejmodernějším u nás.

Navíc je okolí lázní plné pěších stezek a zeleně, což je rovněž velké plus. Budete-li mít zájem, můžete se mezi jednotlivými procedurami procházet ve velmi příjemné krajince. Hlavním důvodem, proč si vybrat zrovna Darkov, je Solanka, což je místní voda plná minerálních látek včetně jódu. Léčí se tak plíce, vysoký krevní tlak i dermatologické potíže.

Lázně Jáchymov

Další skvělou lokalitou, která je známá mimo jiné svými léčivými prameny, je Jáchymov. Lázně Jáchymov mají opravdu dobrou pověst, díky čemuž sem každým rokem zavítá mnoho zdravotních turistů z tuzemska i okolních zemí.

Jedná se o vhodnou lokalitu v případě, že máte potíže s páteří, periferními nervy či s oběhovým ústrojím.

Najít ty správné lázně na jednom místě jde na českém internetu pouze prostřednictvím Spa.cz. Můžete to zkusit i jinak, ovšem ztratíte tak až zbytečně mnoho svého času.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.