Duchovní cesta Jižní Amerikou

Duchovních cest je na světě mnohem víc než jen ta do Indie. Jižní Amerika má mnoho míst, při jejichž návštěvě vás zamrazí a něco se tam dotkne a spojí se s vaším vnitřním hlasem. Této zemi totiž ještě stále vládnou tajemné energetické síly vesmíru, zjednodušeně řečeno božstva, spolu s matkou přírodou. Je to jedna z mála zemí, kde se potomci místních snaží s přírodou souznít a poslouchat ji. Proto návštěva těchto končin vás aspoň na chvíli přenese zpět ke kořenům. Rádi byste vyrazili, ale bojíte se do tak vzdálené destinace sami? Tak nezoufejte a využijte poznávací zájezd dovolená Jižní Amerika.

Sami si zvolte směr

Zájezd pro vás zní zas příliš nudně? Strachujete se, že neuvidíte vše, co byste si přáli? Tak obavy hoďte za hlavu, zájezd do Jižní Ameriky můžete mít vytvořený přesně na míru. Základ pro vaši unikátní cestu byste měli. Teď si jen dobře ujasnit, kam vyrazit chcete a kam musíte.

Záhady, kultura a skvělé jídlo

Pokud vás zajímalo, jak to vypadá na Měsíci, určitě vaše kroky musí směřovat na poušť Atacama. Místo zvané Moon Valley svými přírodními podmínkami skutečně připomíná Měsíc. Proto je taky pod neustálým drobnohledem a zkoumáním pracovníků NASA. Nejvyhledávanější atrakcí v této poušti je Mano del Desierto, ruka v poušti byla vytvořena již v devadesátých letech.

Když v Chile projdete všechny přírodní úkazy, jako je například El Tatio, gejzíry, je čas posunout se dál směr k Velikonočním ostrovům. Obrovské sochy, které domorodci přemisťovali do neuvěřitelných vzdáleností, si zaslouží váš obdiv. Zde si můžete užít i trochu toho plážového lenošení.

Peru ohromí druhým největším kaňonem na světě Colca. Přírodní krásy v podobě jezera Titicaca společně s místními obyvateli ve vás zanechají otisk na několik životů dopředu. Stejně jako Machu Picchu vás celá Peru okouzlí natolik, že se sem budete chtít vrátit.

Nejezděte sami

Domluvte se s přáteli nebo rodinou a podnikněte tento nevšední zážitek společně. Vybraný zájezd doplňte o zkušeného průvodce, ať nepřijde o žádnou z mystických částí tohoto kontinentu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.