Naše tipy na levnou dovolenou vás nezklamou

Chcete vyrazit na dovolenou, která bude levná? Pokud ano, podívejte se na naše tipy na země, které dnes určitě nezklamou. Pokud chcete mít přehled o všech možnostech, navštivte Vengo.cz, kde najdete ucelenou nabídku. My jsme pro vás vybrali to nejzajímavější. Začínáme klasikou, kterou je Chorvatsko. Zamíříte-li na sever, stačí pár hodin cesty a budete v cíli. Cenově vychází tato země dobře hned z několika důvodů, kam se řadí:

  • Levná cesta autobusem nebo vlastním autem
  • Ubytování v přijatelných apartmánech
  • Vlastní stravování

Zamiřte také na východ

Druhým tipem je destinace, která byla velmi oblíbená za socialismu. Od té doby se výrazně proměnila a tak dnes nabídne komfort, který moderní turisté hledají. Stále si však zachovává jistotu cenově dostupné země, kam lze vyrazit autem, autobusem, ale i letadlem. Je to dovolená v Bulharsku, která je naším tipem číslo dvě. Ideálními lokalitami jsou Zlaté písky, Slunečné pobřeží, nebo třeba Sozopol. Kromě nízkých cen samotných zájezdů potěší i nízké ceny přímo na místě. Ty se odvíjí od prestiže střediska a tak musíme připomenout, že čím známější lokalita bude navštívena, tím mohou ceny suvenýrů, jídla a všeho dalšího stoupat.

Užijte si dokonalý komfort za pár korun

Letecká doprava, špičkové hotely, all inclusive stravování. To je kombinace, za kterou si v západních střediscích rozhodně připlatíte. Pokud se rozhodnete vyrazit na pomezí Asie, bude to znamenat možnost užít si takového pohodlí třeba jenom za pár tisíc. Nabídne to levná dovolená v Turecku. Lákadlo několika posledních let, kde je jasně patrné, že země o turisty stojí a dokáže to dát najevo právě nízkou

cenou. I když mnozí mají obavu z bezpečnosti, je třeba říci, že pokud je zvolený některý s větších rezortů, není třeba obávat se jakýchkoliv komplikací, jelikož zde je ochrana turistů na vysoké úrovni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.