Kam na dovolenou na jižní Moravě?

První měsíc letošních letních prázdnin se nebezpečně blíží ke své polovině a Vy prozatím nemáte vymyšleno, kam si letos jet odpočinout od každodenních starostí? Skvělou příležitost pro rodinnou dovolenou i prodloužený víkend nabízí ubytování Blansko.

Dovolená v hotelu Blansko

Hotel Blansko poskytuje ubytování v osmdesáti pokojích s vlastním sociálním zařízením. To umožňuje provozovatelům tohoto hotelu vyjít vstříc, jak rodinám s dětmi, tak turistům, kteří by rádi navštívili Moravský kras a jeho nejbližší okolí. Ubytování si můžete prohlédnout zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Hotel Blansko Vás zaujme nejen svými příznivými cenami, ale také působí jako skvělý výchozí bod pro výlety. Samotné město Blansko tvoří vstupní bránu Moravského krasu. V jeho bezprostřední blízkosti se však nachází další známá města, mezi nimi to jsou především Boskovice, Letovice, Velké Opatovice a Adamov. V Blansku a jeho okolí najdete prostor pro pěší výlety i cyklovýlety. Na kole tak můžete zavítat například k rybníkům u Jedovnice nebo vyzkoušet populární Singletrail Moravský kras. Ten najdete přímo v Jedovnici a pyšní se třemi singletrailovými okruhy s různou náročností. Terén je sice převážně kopcovitý a tím pádem o adrenalin v krvi rozhodně nebude nouze.

Kam na výlet v Blansku a okolí?

Kdo raději upřednostňuje pěší výlety nebo dopravu autem, tomu v tomto kraji bude doporučeno navštívit především jeskyně Moravského krasu s krásnou krápníkovou výzdobou či bohatou historií. Dobrodružství si užijete také při plavbě na lodičkách v Punkevní jeskyni, kde na vás čeká také návštěva propasti Macocha. Svět z koňského hřbetu poznáte během návštěvy na Farmě Ch v Cetkovicích u Boskovic.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.