Kam pro inspiraci na vánoční dárky?

Začíná Vás pomalu znepokojovat, jak kolegyně kolem Vás začínají hovořit o vánočních dárcích pro své nejbližší? Určitě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Možná si také Vy říkáte, proč všichni šílí z vánočních dárků, když je teprve polovina měsíce října.

dárkové poukázky

Udělejte radost dárkovou poukázkou

Mít nakoupeny vánoční dárky s předstihem přináší mnohé výhody. Zatímco Vaše kamarádky budou nervózně vyhlížet dopravní společnost, zda jim stihne před Štědrým dnem přivést vše, co by rády naložily svým nejbližším pod stromeček, Vy budete mít dostatek času na výzdobu domácnosti, pečení vánočního cukroví a vychutnávání si plnými doušky času adventu. O tom, jak nepříjemné umí být vybírání dárků v přeplněných nákupních centrech, jste se jistě nejedny Vánoce přesvědčila sama a možná jste naznala, že tentokrát raději zvolíte poklidnější způsob obstarávání vánočních dárků. Jedinečné tipy pro letošního Ježíška přináší Firma na zážitky. Společnost Allegria každoročně pomáhá nerozhodným s výběrem vánočních dárků pro jejich nejbližší. Letošním hitem budou dárkové poukázky, díky nimž mohou Vaši nejbližší prožít volný čas plný nezapomenutelných chvil. Jejich nabídku si můžete prohlédnout sami na webovém portále Firmy na zážitky zde www.firmanazazitky.cz/hodnotove-vouchery-do-obchodu.

Rodinný vstup do moderního aquaparku v Praze

K nejoblíbenějším dárkovým poukázkám patří také rodinný vstup do Aquapalace Praha. Tento unikátní wellness komplex je tvořen luxusním vodním i saunovým světem. Malí i velcí milovníci vody si na své přijdou při sjíždění nejdelšího tobogánu v České republice, který je dlouhý obdivuhodných 250 m. Celým Vodním světem se vine 450 m dlouhá divoká řeka a jedinečnou atrakcí je také Spacebowl. V saunovém světě je pak možné navštívit saunové ceremoniály a odpočinout si od každodenních starostí během pobytu v klasické finské sauně, římských lázních nebo ve venkovní části areálu. Další možností na vánoční dárek jsou dárkové poukázky, které je možné uplatnit v některém z nákupních centrech a pořídit si nové vybavení do domácnosti, elegantní oblečení nebo třeba kvalitní sportovní vybavení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.