Lyžování v Rakousku

Netrpělivě vyhlížíte sníh? Chcete si užít dlouhé upravené sjezdovky, kvalitní servis a služby? Sbalte lyže, běžky nebo snowboard a vyrazte na luxusní lyžování k našim sousedům do Rakouska! Těšit se můžete na velký výběr destinací, vždy upravené sjezdovky, moderní vleky a kabiny, dostatek prostoru a samozřejmě vyhlášenou tamní kuchyni.

lyžování v Rakousku

Kam vyrazit?

V Rakousku najdete kvalitní zázemí pro vaši zimní dovolenou. Ovšem existuje pár tipů, kde si lyžování opravdu zamilujete. Mezi špičkové oblasti lyžování v Rakousku patří Kitzbühel s nabídkou 52 lanovek a okolo 170 kilometrů sjezdovek. Začátečníci určitě ocení oblast Alpbach, kde je k dispozici 47 moderních lanovek a téměř 150 kilometrů sjezdovek. Toto menší lyžařské centrum najdete asi čtyřicet minut autem od známého letiště v Innsbrucku a budou ho rádi navštěvovat ti, kdo vyznávají jízdu pluhem nebo si chtějí zaplatit školu lyžování.

Pokud si chcete užít lyžování v Rakousku se skipasem, zkuste si zajet třeba do oblasti Saalbach. Tady si svůj kopec najdou pokročilí lyžaři i rodiny s dětmi. Celou atmosféru dokreslují vrcholky dvoutisícovek a rakouské hotely s širokou nabídkou specialit. Prakticky nemožný nedostatek sněhu v Alpách vás zaručeně nečeká v Söldenu, protože vyšší nadmořská výška zaručuje vždy bílé kopce. K tomu připočtěte bohatý noční život, lanovky, sjezdovky a cenově dostupný skipas a máte ideální místo pro vaši příští zimní dovolenou. Bohatý noční život si vychutnáte také v Ischglu, protože právě tady se zahajuje i končí sezóna pod záštitou hostujících celebrit.

Na skok k sousedům

Sbalit se a celý víkend lyžovat můžete za skvělých podmínek i přímo v Innsbrucku, právem označovaným jako jedno z nejkrásnějších měst vůbec. Kromě lyžování a dlouhých běžeckých stop si užijete i krásy města, malé kavárničky a památky obklopené zasněženými horami. Lyžování Rakousko neustále modernizuje tak, aby poskytlo maximální komfort návštěvníkům a zajistilo nadstandardní služby. Nyní můžete u sousedů lyžovat za skvělé ceny s celou rodinou a užít si čerstvý vzduch a služby navíc!

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.