Ubytování v Moravském krasu

Moravský kras patří k největším lákadlům na jižní Moravě. Zejména turisté si zde přijdou na své. K návštěvě lákají zejména jeskynní komplexy. Sloupsko-šošůvské jeskyně a Punkevní jeskyně jsou dokonce přístupné i pro vozíčkáře, čímž výrazně zvyšují svou atraktivitu pro návštěvníky, stejně tak je možné se na vozíčku dostat i na horní můstek propasti Machocha.

Během letní sezony je však potřeba počítat se zvýšeným množstvím návštěvníků. Přesto se vyplatí vyhradit si na návštěvu Moravského krasu čas. Jeskynní komplexy jsou zde opravdu jedinečné. V teplých letních měsících navíc poskytují příjemné osvěžení. V Moravském krasu je však toho však k vidění mnohem více a ne všechny památky jsou tak známé. Například Františčina huť v Josefově je nejstarší dochovanou pecí ve střední Evropě. Zajímavé jsou také dvě sakrální památky.

Jedna stojí už stovky let a je dílem věhlasného architekta Jana-Blažeje Santiniho Aichla, druhá, podstatně novější vznikla až v roce 2001. Řeč je o monumentálním kostele ve Křtinách a kapli sv. Barbory v Rudici. Pokud budete hledat ubytováni v Moravském krasu, pak se vám nejvíce vyplatí, když se poohlédnete po ubytování Blansko. Zajímavá by pro vás mohla být nabídka ubytování v hotelu Probe přímo v Blansku. Hotel nabízí ubytování v Blansku za skvělé ceny, navíc v těsné blízkosti nádraží.

Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak také pro turisty. V místní restauraci si můžete dát některé z denních menu, kde si můžete vybrat až z 8 jídel. Hotel Probe je levnou variantou jak si sehnat ubytování Macocha, které vám nabídne všechny základní služby. Kompletní nabídku tohoto hotelu najdete na stránkách www.hotelprobe.cz. Samozřejmostí je vlastní parkoviště a sociální zařízení na každém pokoji. Sportovní vyžití vám pak nabízí squash nebo kuželky. Uvidíte, že hotel splní všechna vaše očekávání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.