Prožijte dobrodružství na safari v Africe

Kdo by odolal africkým lákadlům? Ne, Afriku si nelze nezamilovat, vždy vám odhalí různá tajemství, prožijete dobrodružství, které se vám vryje hluboko do srdce. V přírodě se stále něco nového děje a lehce zatoužíte po dalším odtajnění dosud neprobádaných koutů.

safari Afrika

Safari na vaše přání

Mnozí lidé mají sny o výpravách do africké divočiny, protože jde o cosi neobvyklého a originálního. Člověk si občas sny splní, což mu dodá příjemný hřejivý pocit a vykouzlí úsměv na tváři. Safari Afrika patří k touhám, které si můžete v dnešní době snadno splnit. Stačí si vybrat oblast, kde byste rádi pobývali a v jakém termínu. Očekávejte ubytování v luxusních stanech s přilehlou koupelnou. Některé oblasti jsou hůře dostupné, a tak budete mít pro přemisťování k dispozici malou Cessnu, čluny nebo terénní vozidla. Naskytne se vám opravdu hodně příležitostí k poznávání safari v Namibii, v Jihoafrické republice, Botswaně a Zambii. Akční trávení volného času vyplníte fotografováním zvířat, výlety na člunech, túrami, procházkami, pozorováním místního ptactva, vyjížďkami se sledováním zvěře a jinými aktivitami.

Nezapomenutelné výpravy po Africe

Nepropásněte velkou příležitost spatřit mnoho zvířat v jejich přirozeném prostředí, jak to umožňuje safari Botswana, kde vás jistě zaujmou skupiny plameňáků a zeber. Stačí se dostat do Nxai Pan, aby vaší pozornosti neuniklo spoustu lvů, leopardů, antilop, pštrosů a jiných druhů zvěře. U delty řeky Okavango vašim očím neuniknou překrásné leknínové květy a hodně jiných zástupců bohaté flóry a fauny. Poštěstí se vám zahlédnout krokodýly, hrochy a slony. V národních přírodních rezervacích Linyanti a Chobe se nevyhnete lvům a antilopám. Výpravy za poznáváním jistě absolvujete s nadšením a návrat domů vám přijde příliš rychlý, ale nikdo vám nebrání se sem vrátit a poznat daleko více z místních krás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.