Toulejse.cz nabízí tipy na výlety po celé České republice

zdroj: wikipedia.org

zdroj: wikipedia.org

Láká vás pohodová rodinná dovolená v České republice? Nebo se chcete vydat na nějaký aktivní výlet se svými přáteli? V každém případě se obraťte na internetový portál Toulejse.cz, který nabízí skvělé tipy na výlety, seznam ubytovacích zařízení a v neposlední řadě také kalendář událostí. V dnešním článku se podíváme, jaké informace vám tento portál poskytne.

Sekce tipy na výlety

Nejoblíbenější kategorií portálu Toulejse.cz jsou tipy na výlety, jimiž se můžete na dovolené inspirovat. Nemusíte jezdit do zahraničí, abyste poznali krásná historická místa, nebo navštívili přírodní zajímavosti.

Česká republika má ze všech oblastí skutečně co nabídnout, stačí pouze hledat na správném místě. Navštivte hrady a zámky, přírodní krásy či rozhledny, které vám otevřou výhled na malebné okolí. Milovníci aktivní dovolené se projedou na kole na cyklostezkách křížem krážem vybrané oblasti.

Již nemusíte zdlouhavě vyhledávat, co byste mohli v okolí svého ubytování navštívit. Vše se vám sdružuje na jednom místě.

Zároveň vám nic neunikne, o všech akcích vás bude informovat pravidelně aktualizovaný kalendář událostí. Můžete tedy navštívit například oblíbené Upírské prohlídky zámku Loučeň (5.1.2013 – 2.2.2013). Počet událostí bude samozřejmě přibývat s blížícím se jarem.

Portál pro všechny zájemce o dovolenou v České republice, zdroj: toulejse.cz

Portál pro všechny zájemce o dovolenou v České republice, zdroj: toulejse.cz

Jak vybrat ubytování?

Chcete-li se vydat na několikadenní výlet, nebo týdenní dovolenou, budete řešit otázku ubytování. Portál Toulejse.cz má ve své databázi celou řadu ubytovacích možností. Zaměřuje se zejména na levnější tipy ubytování, což jsou například chaty či penziony. Ty jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Náročnější zájemci najdou i   v nabídce i hotely.

Ubytovací zařízení můžete snadno porovnávat mezi sebou a vybrat pro vás to nejvhodnější ubytování v závislosti na blízkosti vybraných atrakcí.

Portál je jednoduchý a přehledný a odeslat rezervaci zvládne i laik. Vhodné ubytování můžete hledat na základě lokality, názvu, nebo podle typu (penzion, chata, hotel, kemp apod.). Snad každý už se setkal s tím, že vybrané místo nebylo přesně dle uvedeného popisu. Tento portál vám zprostředkuje hodnocení od bývalých zákazníků.

Toulejse.cz se stane vaší pravou rukou při hledání rodinné dovolené v České republice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.