Chorvatsko s bohatou historií a památkami

Chorvatsko je velikým lákadlem pro mnohé české turisty. Rádi sem jezdí nejen za mořem a proslulými plážemi, ale také za poznáváním památek a historie. Je dobré si včas zajistit ubytování, které bude výchozím bodem pro vaše výlety za dobrodružstvím.

apartmány ve Splitu

Mnoho možností ubytování

Okouzlující Chorvatsko můžete navštěvovat i několikrát za sebou, aniž by vás omrzelo. Vždy se najde něco nového k objevování. Ubytovat se můžete nejen v hotelu, penzionu, motelu, ale také v samostatném domě, kde si dopřejete například zahradu, vlastní kuchyni, bazén, vlastní molo, soukromou pláž či trampolínu. Ubytování ve Splitsko-dalmatské župě nabízí komfortně zařízené pokoje pro páry i rodiny. Pokud vyzkoušíte Vila Gea Trogir, získáte pohodlně zařízený pokoj s klimatizací a s mnoha poskytovanými službami. Nedaleko zajděte třeba na betonovou pláž, na koupaliště, do jeskyně Ciovo, Hodinové věže nebo do Trogirského Starého města.

Ideální ubytování v Trogiru pro rodiny s dětmi jsou apartmány Tomi Trogir Čiovo, kde mají prostorné pokoje. V okolí o dvou kilometrů můžete objevovat mnohé památky, například kostel svaté Barbor, Palác Ćipiko, pevnost sv. Mikuláše, palác Lučič Trogir. Svůj volný čas vyplňte tenisem, potápěním, surfováním, jízdou na kole či letem v horkovzdušném balónu. Tyto aktivity jsou velmi blízko, nechybí ani půjčovny vodních šlapadel, motorových člunů, kol a automobilů.

Dovolená s domácími zvířaty

Zvířecí mazlíčci jsou pro mnohé nepostradatelnými společníky a je velmi těžké je opustit během dovolené. Naštěstí není problém si je vzít třeba do Chorvatska, kde vám apartmány ve Splitu poskytují povolení zde nechat i vaše zvířátka. Pobyt v apartmánu se zvířetem je pochopitelně za extra poplatek. K dispozici jsou menší pokoje, ale také větší apartmány, kde naleznete jeden obývací pokoj a dvě ložnice. Zvolit můžete také místnosti s balkónem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.