Dovolená v penzionu na jižní Moravě je sázkou na jistotu

Koronavirová pandemie poněkud zamíchala kartami v cestovním průmyslu. Zatímco ještě nedávno Češi ve velkém vyráželi na dovolenou za hranice, letos jich až osmdesát procent chce trávit volno v tuzemsku. Pro českou ekonomiku to je určitě dobrá zpráva. Kam všude lze vyrazit za krásami naší republiky a kde se ubytovat?

Penziony na jižní Moravě

Kam na letní dovolenou? Na jižní Moravu

I když mnohé kempy už nyní hlásí vyprodané pobyty, stále tu máme velký počet penzionů, které ještě mají volná místa. V penzionu je možné strávit velmi příjemné dny volna a užívat si procházek v jejich okolí, autoturistiky nebo vyjížděk na kole, které jsou mezi Čechy velmi oblíbené. Penziony na jižní Moravě už netrpělivě čekají na své nové hosty. Však jim mají co nabídnout. Zdejší krajina láká ke sportovním aktivitám, po nichž může následovat večerní ochutnávka výborného červeného nebo bílého vína z místních vinic.

Penziony v Lednicích

Turisticky atraktivním místem na jižní Moravě je město Lednice s vyhlášeným a navštěvovaným zámkem, jenž patřil knížecímu rodu Lichtenštejnů. Ve městě je řada penzionů ochotných vám nabídnout skvělé služby – nejen ubytování, ale také výbornou stravu. Na Moravě se vaří dobře a chutně. Až budete vybírat svoji letní dovolenou, nezapomeňte na penzion Lednice.

Penziony v Pavlově

Vinařskou oblastí je také Pavlov. Leží v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny, takže milovníci vody a vodních sportů a radovánek se mají na co těšit. Po celodenním výletě na kole se pak mohou příjemně ochladit. Penzion Pavlov v sobě snoubí vše, co léto dokáže nabídnout.

K výběru vhodného místa pro ubytování ve dnech svého letního volna, můžete vyzkoušet internetové stránky Penzion.cz s penziony, kde jsou všechny ubytovací kapacity pěkně pohromadě s podrobnými informace, jaké služby v nich na vás čekají. Jistě nebudete mít problém si vybrat to nejlepší místo pro vás a vaši rodinu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.