Půjčovna aut na letišti Praha je tu i pro vás

autopůjčovna Praha letiště

Praha je městem, které patří mezi turisty k těm hojně navštěvovaným. Mnohé lákají nejen historické památky a umělecké galerie, ale také společenský život, který tu panuje. V Praze to prostě žije. Ovšem hlavní město je také hostitelem mnoha odborných konferencí a firemních akcí, často také se zahraniční účastí. Pokud přiletíte do Prahy na letiště Václava Havla, určitě přivítáte, budete-li mít možnost se svézt pronajatým vozidlem. Jaké se vám nabízejí možnosti?

Pronájem auta, nebo taxislužba?

Přesunout se z letiště do místa ubytování nebo konání firemní akce lze také prostřednictvím taxislužby. Mnohem pohodlnější je však si pronajmou automobil a mít ho po dobu pobytu kdykoliv k dispozici. Pak lze využít služeb, které nabízí autopůjčovna. Letiště Praha je velmi často výchozím místem, kam vám pracovníci půjčovny přistaví vybrané vozidlo klidně i těsně po příletu vašeho letadla. Není proto nutné zbytečně čekat ani v mimopracovní dobu. Půjčovna Taggart je tu pro vás vždy připravena.

Jak postupovat při pronájmu auta na letišti

Nejrychlejší kontakt s autopůjčovnou je prostřednictvím jejích webových stránek. V kategorii vozový park si vyberete vozidlo, které vám padlo do oka. Vybírat lze z několika modelů automobilu značky Škoda – od Rapidu přes Scalu a Octavii až po Superb. Zastoupené jsou ve vozovém parku autopůjčovny i jiné značky aut – například Hyundai, Mini Cooper, VW Passat, BMW, Audi, Opel. Mercedes i Maserati. Vybrat si mezi nimi může i velmi náročný zákazník, který dbá na svoji dobrou prezentaci.

Jakmile budete mít vybranou značku vozu, zvolíte si také datum a čas jeho doručení na letišti. Pracovníkům autopůjčovny obvykle hodně pomůže, když zákazník uvede také číslo letu. Je to z toho důvodu, že díky tomu mohou sledovat případné zpoždění letu a podle toho se přizpůsobit s doručením vozidla na místo určení.

Výhody půjčovny aut Taggart

Půjčovna aut letiště Praha je na trhu už celých deset let. Za tu doby vyřídila bezpočet objednávek pronájmů vozidel a své služby poskytuje s cílem učinit své zákazníky maximálně spokojené. Auto přistavuje vždy nové, čisté a spolehlivé. Navíc v ceně za pronájem vozu je i kompletní pojištění po celé Evropské Unii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Doprava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.