Tip na levnou dovolenou – pronajměte si chatu na Slovensku

zdroj: Shutterstock

Léto se kvapem blíží, a tak spousta lidí začíná intenzivně přemýšlet o tom, kam vyrazit na dovolenou. Pokud i vy hledáte tip, kde byste mohli strávit volné chvíle se svými přáteli, pak vám následující řádky určitě pomohou.

Rádi grilujete? Milujete zahradní párty, koupání v bazénu a naprostou pohodu, při které vás nic a nikdo neruší? Tak si pronajměte chaty na Slovensku. Za skvělými zážitky nemusíte cestovat až k moři, skvělou dovolenou můžete strávit mnohem levněji a v krajině, kde se vždycky s každým domluvíte!

Čím více vás cestuje, tím levnější to máte

Jestliže vás tato možnost nadchla, určitě uvítáte to, že se většinou platí za celkový pronájem chaty a je víceméně jedno, kolik osob v ní bude. Samozřejmě – dovolí-li to kapacita. Platí tedy, že čím větší parta budete, tím výhodnější bude vaše dovolená. Ceny se liší podle lokality, velikosti chaty nebo i na základě toho, jak je zařízená. Někdy narazíte na zajímavé slevy nebo akce.

Slovensko je destinace, kde se jednoduše domluvíte a cenově tam život vychází podobně jako u nás.

Chata může být i nadstandardně vybavena

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo ocitnout se alespoň na několik dní v domě nebo bytě, kde je kulečník, sauna nebo třeba whirlpool? I takovou chatu si můžete pro sebe a své kamarády pronajmout. Stačí jen najít a zarezervovat si termín.

Slovensko vás okouzlí

Nejen pobyt samotný a chvíle, které se svými přáteli zažijete, vám však udělají radost. Jistě vás uchvátí i Slovensko, kde je toho spousta k vidění a poznávání. Od malebné přírody Tater až k významným památkám či jedinečné kuchyni, kterou určitě musíte ochutnat.

Nezapomeňte na levné hodinky :-)

Neváhejte a zařiďte si pronájem co nejdříve, obliba takto strávené dovolené stoupá a mnoho chat je zarezervováno s velkým časovým předstihem zejména na červenec a srpen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Kam na výlet se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.