Jak oslavit netradičně mezinárodní den dětí?

Den dětí se nezadržitelným krokem blíží a Vy byste jej tentokrát s Vašimi dětmi strávila netradičním způsobem? Samozřejmě se můžete zúčastnit některé z akcí připravované domy dětí a mládeže nebo jinou institucí. Také sportovní kluby a kulturní zařízení lákají v tento sváteční den děti a jejich rodiče k návštěvě. Pokud Vás však zrovna neoslňují přeplněné akce, můžete se nechat inspirovat Firmou na zážitky a nechat si doporučit nejeden zážitek, který zvedne ze židle, jak malé, tak velké děti.

Originální dárky pro děti

Firma na zážitky v poslední době otevírá dveře také rodinám s dětmi, pro něž je slovo nuda cizím pojmem. Právě díky společnosti Allegria můžete zažít nespočet dobrodružství, spoustu zábavy i nezapomenutelných vzpomínek na dech beroucí zážitky. Vězte, že dětem učiní tyto dárky obrovskou radost. Navíc společně prožité chvíle mohou být mnohem cennější než drahé hmotné dárky pro děti vybrané v hračkářství. Zatímco malé děti nadchnete bezpochyby dnem prožitým v Hamleys, velké děti zaujmete individuálním kurzem lezení nebo adventure golfem v Horním Bezděkově. Snad každé dítě čas od času rádo mlsá nejrůznější sladkosti. Během dětské párty v čokoládovně si budou vaše děti připadat jako Karlík v továrně na čokoládu. Na takové párty nesmí scházet balónky či dobré pití. Všudypřítomné sladké dobroty mohou děti nejen sníst, ale také si originální kousky čokolády vyrobit a odnést domů.

Dárek k promoci

Na internetovém portále Firmy na zážitky neobjevíte pouze jedinečnou inspiraci na to, jak oslavit Den dětí, ale také tipy na to, jaký věnovat dárek k promoci. Poukázka na tandemový seskok, večeři v Tančícím domě, jízdu ve Ferrari nebo let balónem se mohou stát milým poděkováním za to, jak si ceníte píle, trpělivosti a cílevědomosti Vašich dětí během jejich studijního snažení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.