Chorvatsko nezklame

Chorvatsko mezi Čechy stále letí. Jak by také ne? Nabízí v podstatě vše, po čem srdce českého turisty prahne. Krásnou přírodu, přívětivé obyvatele, skvělé jídlo, pití, a především moře. Ke kterému to od nás navíc je coby kamenem hodil.

island-4028988_640

Že je na plánování letní dovolené ještě čas? To se ale pletete. Ty nejoblíbenější lokality a sezonní data mizí už teď. Proto byste s rezervací rozhodně neměli otálet.

Pláže, moře, jeskyně i pohoří

V Chorvatsku je skutečně krásně, jak musí potvrdit každý, kdo tuto zemi někdy navštívil. Nabízí překrásné pláže, křišťálově čisté moře, kouzelná města, ostrovy, ale také rozsáhlé olivové háje, levandulová pole, vinohrady, jeskyně a pohoří. Na své si tu zkrátka přijdou všichni. Milovníci neporušené přírody, sportovně založení jedinci i milovníci dobrého jídla a pití.

Kde se ubytovat?

Dobrou zprávou je, že k tomu, abyste si zarezervovali dovolenou v Chorvatsku nepotřebujete cestovní kancelář. Do nejvyhlášenějších letovisek pohodlně dojedete autem, autobusem i vlakem. A ubytování si zarezervujete na serveru hrvaska.net/cz (nebo na odkazu dovolená Chorvatsko).

Jakou dovolenou máte v plánu?

Ať už preferujete vyloženě relaxační pobyt v Chorvatsku s vlastní dopravou, nebo kombinaci koupání v moři s výlety za historií a památkami, rozhodně jste na správném místě. Pohodovou dovolenou u nedalekého moře tu máte doslova na dosah. Dělí vás od ní pár kliknutí na klávesnici počítače.

Hotel, vila, nebo apartmán?

Je libo luxusní hotel, apartmán, či mobilní domek? Máte ho mít. Stejně jako vilu, robinson domek, obytný karavan nebo luxusní stan. Nebo byste rádi svou dovolenou strávili na vodě? I tato možnost se nabízí. A pozor na odkazu apartmán Chorvatsko last minute jsou v nabídce i last minutové nabídky s květnovými termíny.

Jsme si jisti, že vás Chorvatsko stejně jako výběr ubytování na serveru hrvaska.net/cz nezklame.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.