Vyrazte za sluncem pod taktovkou německé kanceláře

Představa sluncem zalité dovolené občas přepadne každého z nás, zvláště pak při mrazivých únorových teplotách. Také se nemůžete dočkat letní dovolené, kdy vyrazíte za hranice republiky a poznáte historická města nebo si užijete zaslouženou exotiku? Přední cestovní kanceláře a agentury slibují atraktivní nabídku zájezdů za bezvadné ceny s odlety z Německa, České republiky, Polska, Rakouska i Slovenska. Záleží tedy pouze na vás, jaké odletové místo vám vyhovuje nejlépe.

Chytrý vyhledávač od německé ck vám umožní přesně určit priority pro dokonalou dovolenou. Kromě typu stravování lze do filtru zahrnout i děti, popřípadě si přímo určit, které cestovce dáte přednost. Čekají vás též informace o teplotách vzduchu či moře.

Marocká exotika

Zvolíte-li pro svou dovolenou cestovní agenturu Rudolf Reisen, máte zaručen maximální komfort a servis. Exotická dovolená na vás čeká v Asii, Africe i Karibiku. Vysněné chvilky s drahou polovičkou či celou rodinou si dosyta užijete třeba na serveru Afriky, v orientem zahaleném Maroku, kde se můžete těšit na poznání, zábavu i tamní kulturu a vyhlášenou kuchyni. Maroko symbolizuje moderní, impulsivní metropoli, kam ročně zavítají tisíce zvědavých turistů. V Casablance zažijete uvolněnou atmosféru i výhodné nákupy. Nutnou zastávku vaší cesty představuje Marrakéš, kde nasajete pravou atmosféru dálného orientu. Na své si přijdou i milovníci turistiky, pokud vyšlapou až na vrchol Tupkalu, či fanoušci kultury, jež je na dosah ve městě Varzazat.

Kanárské ostrovy nikdy nezklamou

Jarní počasí je celoročním benefitem Kanárských ostrovů. Ať už se vydáte na Lanzarote nebo Tenerife, eventuálně jiný baleárský ostrov, naskytnout se vám pohledy na úchvatné scenérie a okusíte i servis typický pro tyto španělské ostrovy. Na Tenerife si vyhraďte čas pro návštěvu národního parku s největší ostrovní atrakcí, horou Pico de Teide, jež je zároveň nejvyšším vrcholem Španělska. Děti i dospělí si užijí spoustu zábavy v aquaparku, podmořském tunelu nebo během show s kosatkami a delfíny. Vyberte si svou dovolenou u ověřené cestovní agentury online na www.rudolfreisen.cz a těšte se na německý standard za příjemnou českou cenu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.