Užijte si jarní lyžování v alpském ráji

Rádi byste ještě stihli lyžování v Alpách, ale bojíte se, že už je pozdě? Žádný strach, v jižním Rakousku naleznete ideální lyžařské podmínky i na jaře, nejmodernější lyžařská střediska a řadu možností ubytování.

Když Rakousko, tak určitě Nassfeld

Proč právě Nassfeld? Hned z několika důvodů. Nassfeld je nejmodernějším střediskem rakouských Alp a jedním z top deseti rakouských lyžařských středisek – najdete zde 110 kilometrů sjezdovek. Díky poloze na hranici s Itálií má tato lokalita výjimečné počasí, až 300 slunečních dní v roce. O pěkné počasí zde opravdu není nouze. Krásné je i okolí sjezdovek. Gaitalské Alpy se mohou pyšnit nádhernou krajinou plnou třpytících se jezer a dalších přírodních krás. Tak už chápete, proč právě Nassfeld?

Ubytování Nassfeld – vyberte si to úplně nejlepší

Jednou z nejlepších možných variant ubytování ve středisku jsou apartmány Nassfeld. Komplex s 22 apartmány určenými pro ubytování jedné až osmi osob je situován pouhých 300 metrů od sjezdovek a poskytne vám tak ideální zázemí po dobu celého lyžařského pobytu. Polohu ubytování jistě ocení zejména ti, kteří vědí, jak je nepohodlné dojíždění autem či autobusem ke sjezdovkám. O tom kolik vám tyto přesuny uberou drahocenného času nemluvě. Ideální poloha však není jedinou výhodou tohoto ubytovacího zařízení. Jistě také oceníte, že každý z apartmánů je vybaven bezplatnou WiFi i českou TV a také personál hotelu hovoří česky. Nemusíte se tedy obávat jakýchkoliv nepříjemností způsobených nedostatečnou slovní zásobou. Chvíli zaslouženého odpočinku po náročném dni stráveném na svazích si můžete dopřát v místní sauně, na terase s možností grilování či ve společenské místnosti. Že už to nemůže být lepší? Ale ano, může. Součástí většiny apartmánů je zimní terasa, která nabízí nejen možnost příjemného posezení, ale také jedinečný výhled na zasněžené vrcholky hor.

Nassfeld a jeho krásná příroda je pro všechny milovníky zimních radovánek opravdovým rájem na zemi. A když si během vstřebávání nových zážitků můžete odpočinout v moderním a útulném apartmánu, případně navštívit blahodárnou saunu, stává se z obyčejného pobytu na horách dovolená snů. Stačí si jen vybrat vyhovující termín a svou dovolenou snů můžete zažít i vy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.