Wellness pobyt jako ideální dárek pro partnera či partnerku

shutterstock.com

Vánoce už klepou na dveře, a tak už určitě přemýšlíte nad vánočními dárky. Chcete letos svou drahou polovičku potěšit něčím originálním? Pak pro vás máme skvělý tip – wellness pobyty, které se v posledních letech ubírají do popředí. Udělejte si společný prodloužený víkend. Co vás na takovém wellness pobytu čeká? Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější kombinace.

Podzimní / Zimní relax

V zimě si tělo žádá více péče a pozornosti. Sychravé počasí tělo unavuje a vysává energii. Zregenerujte svůj organismus, přijděte na jiné myšlenky a odbourejte stres v některém z českých wellness center (najdete je také jako součást lázní). Ideální je alespoň čtyřdenní pobyt, během něhož projdete celou řadou relaxačních procedur.

Čokoládová masáž, zdroj: velichovky.cz

Svěřte se do rukou odborníků a užijte si masáže horkými kameny, klasické masáže a koupele s mořskou solí a vitamínem C. Náplně těchto balíčků jsou různé, stejně jako ceny, záleží na konkrétním wellness centru. Orientačně se cena takového pobytu na 4 dny pohybuje kolem 3 000 Kč na osobu.

Prodloužený víkend s bahenní rošádou

Bahenní koupele, slatinné zábaly a energie z masáží – nejcennější dary samotné země, které uzdravují tělo. Tento netradiční způsob odpočinku a relaxace pozitivně působí na tělo, duši i mysl. Prodloužený víkend s bahenní rošádou zahrnuje Amma masáž, klasické masáže a hlavně slatinné zábaly a slatinné koupele.

Medový zábal, zdroj: velichovky.cz

Slatinná koupel prohřeje organismus, zamezuje bolestem a zlepšuje pohyblivost. Takový ozdravující prodloužený víkend vás vyjde kolem 5 000 Kč (3 noci).

Víkend plný relaxace

Chcete si odpočinout, relaxovat a vytrhnout se ze stereotypního života? Nezůstávejte doma, objednejte si relaxační víkendový pobyt nejen pro sebe, ale i pro svého partnera či partnerku. Užijete si odpočinek a pohodu ve dvou. Slatinný zábal, thajská masáž, přísadová koupel, klasická masáž, indická masáž hlavy či aroma masáž – to je jen krátký výčet procedur, které si v rámci ubytování můžete dopřát.

Víkend v lázních pro dva nabízí například lázně Velichovky u Jaroměře

Sestavení procedur je individuální a od něho se pak odvíjí i cena pobytu. Takový odpočinkový víkend vás vyjde přibližně 3-5 000 Kč na osobu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Wellness pobyt jako ideální dárek pro partnera či partnerku

  1. Nikola S. napsal:

    Doufam ze to pritele napadne, to by se mi MOOOOC libilo :D

Komentáře nejsou povoleny.