Představujeme levné ubytování pro studenty v Praze 10

zdroj: pzm.cz

Sehnat v Praze jako student kvalitní ubytování v přijatelné cenové hladině, to často vyžaduje obrovskou trpělivost při hledání, trochu štěstí nebo známé. Jednou z možností však může být i Penzion Zahradní město, který se nachází na Praze 10. Jde o velký bytový dům, který nabízí dostupné ubytování pro jednotlivce, ale i firmy a jiné větší skupiny.

Bydlení zde je ideální pro ty, kteří potřebují mít v Praze určité zázemí, ne ovšem po celý týden. V takovém případě se nevyplatí ani koleje, ani pronájem běžného bytu. V Penzionu jsou k dispozici různé kategorie ubytování v Praze, které tak uspokojí všechny typy klientů.

K dispozici je i posilovna, zdroj: pzm.cz

Ubytování již od 105 Kč za noc

V Zahradním městě jsou k dispozici byty a pokoje rozličných velikostí i kategorií. Nejlevnější ubytování nabízí ubytovna Praha a to již od 105 Kč za noc. V následující tabulce naleznete přehled jednotlivých cen pro srovnání s jiným dostupným typem příležitostného bydlení.

Ubytovna – 2 a 3 lůžkové pokoje Od 105 Kč/noc
Penzion – 1, 2 a 3 lůžkové pokoje Od 125 Kč/noc
Garsonky a 1+1 Od 9000 Kč/měsíc vč. poplatků
Apartmán 725 Kč/noc

Dostupné MHD a automobilem

K Penzionu Zahradní město se dá dostat jak metrem a autobusem, tak jednoduše i autem. Cestování MHD vede do zastávky „Centrum Zahradní město“, od které se komplex nachází ve vzdálenosti zhruba 100 metrů. Autem pak z Jižní spojky sjedete směrem Zahradní město – Hostivař a na druhé světelné křižovatce odbočíte vpravo. Po zhruba 300 metrech cesty budete na místě.

Vkusně zařízené pokoje, zdroj: pzm.cz

K dispozici dostatek dalších služeb

K bydlení patří i další možnosti, proto v centru najdete třeba internetovou kavárnu, restauraci, bar, fitness a posilovnu, kosmetické služby i solárium. Nedaleko pak sídlí obchody a další občanská vybavenost.

Zahradní město je situováno v klidné a příjemné části, kam nedoléhá ruch velkoměsta, ale přitom je vše potřebné po ruce. Pokud tedy hledáte penzion v Praze 10, ubytovnu nebo dlouhodobý pronájem garsonky, jste na správném místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.