Nezapomenutelná dětská párty

Toužíte vašim dětem uspořádat narozeninovou párty, na kterou budou s kamarády vzpomínat ještě hodně dlouho? Pokud si lámete hlavu nad organizací, originálním programem a vhodným občerstvením, nezoufejte a vložte veškeré přípravy dětského mejdanu do spolehlivých rukou zaměstnanců brněnského zábavního centra, kteří se postarají o nezapomenutelnou atmosféru od začátku až do konce. Bavit se budou děti i dospělí a zábavná videa či fotografie vám budou tento úžasný den ještě dlouho připomínat!

Zábavní park BRuNO – narozeninová oslava se vším všudy

Zábavní park BRuNO je proslulý jedinečnými atrakcemi pro malé i větší nadšence. Díky originálním službám, pravidelným akcím a výborným restauracím je častým cílem nejen brněnských rodáků. Každá narozeninová oslava uspořádaná v těchto prostorách má neobyčejné kouzlo, neboť je pokaždé jiná v závislosti na požadavcích rodičů a jejich dětí. Podle počtu pozvaných osob je k dispozici pět barevných a tématicky laděných salónků, v nichž je pro oslavence a jeho hosty připraveno nejedno překvapení.

zábavní park

Samozřejmostí je už na pohled lákavý narozeninový dort, nabídka dětského sektu nebo stálice v oblíbenosti v podobě popcornu. Program lze po domluvě obohatit profesionální diskotékou, animátory či fotodokumentací celé akce. Všechny děti ohromí jízda na autodromu a lodičkách. Ještě dlouho po oslavě se pak budou chlubit silikonovým náramkem a dokonalou pozvánkou stvrzující jejich účast!

BRuNO – zábava pro celou rodinu

Součástí zábavního parku BRuNO je nově vzniklá restaurace Hnízdo s celotýdenním provozem. Patří k mezi vyhledávané restaurace Brno – Slatina a zákazníkům nabízí především příjemné posezení a vynikající kuchyni. Praktický samostatný vchod navíc umožňuje vstup bez nutnosti návštěvy herního centra. Prostory lze pronajmout pro soukromé akce a rodinné sešlosti a užít si tak skvělou atmosféru spolu s vydatnými pokrmy. Zábavní park BRuNo představuje skvělá lákadla a možnosti pro všechny věkové kategorie. Chcete-li prožít vskutku výjimečný den, zavítejte s dětmi do brněnského centra her a zábavy, kde si každý přijde na své!

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet, Tipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.