Půjčovna, výkup i prodej obytných aut

obytná auta a karavany

Zájem o tuzemskou dovolenou roste a s tím posiluje též zájem o obytná auta a karavany. Svou lásku k těmto vozidlům si již více než dvacet pět let pěstuje e-shop hykro.cz, který se specializuje právě na prodej a pronájem obytných automobilů a karavanů předních evropských značek, zejména pak v zastoupení německé značky Fendt a německého výrobce Carado.

První zmiňovaný se specializuje na luxusní přívěsy. Carado je pak ve svém oboru přeborníkem na obytné přívěsy. Kdo chce jít s cenou trošku níže, bude překvapený nadstandardní nabídkou od výrobců Weinsberg, Tabbert či Knaus. Vozidla k pronájmu i prodeji si můžete přijít osobně prohlédnout, popřípadě sledovat aktuální nabídku čítající okolo stovky automobilů přímo v internetovém obchodu.

Jak funguje půjčovna?

Rozhodnete-li se cestovat po Česku, objevovat kouzelná místa u našich sousedů či vyrazit k moři a místo tradičního ubytování v hotelu vyzkoušet něco nového a více vzrušujícího, neváhejte využít půjčovnu karavanů. V půjčovně je na vás, zda si vyberete obytné vozy či karavany a přívěsy za svůj vůz. Široká nabídka zahrnuje detailní popis včetně počtu míst, lůžek a dalšího vybavení, jež zpříjemní vaše cestování. Není výjimkou, že jsou vozidla vybavena třeba lednicí, sprchou, držákem na kola či kuchyňkou. Součástí nabídky je též reálná fotografie a cena pronájmu. Jakmile zjistíte, jak komfortní a praktické je cestování na kolečkách, bude dost možné, že se začnete poohlížet no vlastním vozidle. Atraktivní výběr na vás čeká na https://hykro.cz, kde najdete nové kousky i ověřené ojeté modely s pestrou výbavou.

Svěřte se do rukou profesionálů

Jestliže si s výběrem nevíte rady, neváhejte a svěřte se do rukou odborníků, za nimiž stojí stabilní zázemí, letité zkušenosti a mnoho pozitivních recenzí. Pouze zkušený prodejce vám správně poradí, po jakém modelu sáhnout v případě, že chcete cestovat o víkendech nebo snad hledáte přechodné bydlení na kolečkách, kdy je komfort prioritou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Doprava, Tipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.