Silvestr na horách?

Chtěli byste letos na Silvestr vyrazit na nějaké neobyčejné místo? Chtěli byste na letošní oslavu Nového roku zažít skutečně velkou oslavu, na kterou budete moci vy a vaší přátelé dlouho vzpomínat? Jestli ano, tak byste určitě měli vyrazit na Silvestra na hory. V našem článku se vás pokusíme nalákat na naše hory.

Proč jet na Silvestra na hory?

Pokud vyrazíte na Nový rok na hory, pak se můžete těšit na to, že většina horských chat a chalup má na Silvestra individuální program, nabízí různé party před Silvestrem i po, navíc všelijaké zábavné soutěže a tak dále. Dalším plusem je to, že si můžete užít sportu a navíc to spojit s tím, že po dlouhé době uvidíte kamarády a oslavíte nový rok s nimi.

Jak velké jsou chaty?

Můžete si vybrat, jestli chcete silvestr na horách prožít jen v úzkém, například rodinném kruhu nebo jestli chcete uspořádat pořádnou párty. Existují chaty třeba jen pro šest lidí, kde se o sebe staráte sami, musíte si vařit, hospodařit s vodou a tak dále. Tyto pobyty mají své kouzlo především proto, že jsou odlehlé a vy si můžete vychutnán horskou přírodu v klidu.

K pronájmu jsou i chaty, které maj kapacitu několik desítek lidí, a tak si můžete uspořádat oslavu Nového roku pro celou partu. Tyto pobyty nabízejí i různé skupinové slevy.

Bude ještě místo?

Ano, místo je ještě určitě, protože snad každá horská chata nabízí možnost ubytování na Silvestra, protože ví, že o tyto pobyty je stále větší zájem, vždyť kdo z nás by si nechtěl na Nový rok zalyžovat nebo zasáňkovat?

Jaké hory jsou nejoblíbenější?

Tradičním místem, kde si Češi užívají Nový rok, jsou například Krkonoše, Jizerské hory, Beskydy. Pokud se rozhodnete vyrazit až na Slovensko, pak doporučujeme například Tatry.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Tipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Silvestr na horách?

  1. Silvestr na horách napsal:

    Zajímalo by mě proč mezi oblíbenými horami nejsou taky Jeseníky? Vždyť tam jezdí každý rok spousta lidí. Beskydy jsou poměrně proflákle a Krkonoše i Jizerské mám daleko, pro mě jsou Jeseníky jasnou volbou.

Komentáře nejsou povoleny.