Nový akvapark: Aqualand Moravia v Pasohlávkách

shutterstock.com

shutterstock.com

Máte rádi vodní radovánky? Chcete se nechat hýčkat a užít si třeba uklidňující bublinkovou koupel? Nebo milujete adrenalin, obyčejné tobogány už vás nebaví a chcete zažít něco nového? Pokud ano, potom bude i pro vás Aqualand Moravia v Pasohlávkách nejoblíbenějším místem na zemi.

Netradiční zábava pro děti i dospěláky

Aqualand Moravia v Pasohlávkách je nový vodní zábavní park, který nemá v České republice obdoby. Nabízí totiž jedinečnou adrenalinovou zábavu i příjemný relax. Aqualand Moravia leží v obci Pasohlávky, která se nachází nedaleko Mikulova a cca 40km od Brna.

Adrenalium, Neptunarium, Forum Romanum a další

Aqualand Moravia je rozdělen do několika částí a díky tomu nabízí zajímavé možnosti, jak si užít vodní zábavu. Dospělé i děti jistě bude bavit pobyt v Adrenaliu. V této části komplexu se nachází různé adrenalinové atrakce a ne jen tak ledajaké. Objevíte zde například U-WAWE – obří raftovací U-rampu, super rychlou skluzavku Kamikadze, BLUE TRIO – speciální tobogán, který sjedete na tří místném raftu nebo RACE RACE – superrychlou třídráhovou skluzavku a mnoho dalších.

Neptunárium nabízí velké bazény pro dospělé i děti a specialitou této části komplexu je například RELAX POOL – bazén s bublinkami a s geotermální vodou o teplotě 35º C.

Forum Romanum je místo, které nadchne milovníky wellness saunování. Nachází se zde několik tipů saun a dokonce i Kryokomora. Možností k relaxu i zábavě tedy nabízí Aqualand Moravia více než mnoho! Součástí komplexu jsou i dvě restaurace a 4 bary.

I ceny jsou příjemné

Plno zábavy si v Aqualand Moravia můžete užít i díky příjemně nízkým cenám.

Dítě* Dítě** Dospělí Rodina
3 hodiny do 14:00 hod (pondělí -pátek) 100Kč 200Kč 290Kč 590Kč
3 hodiny po 14:00 hod (pondělí – pátek) 250Kč 350Kč 450Kč 890Kč
Celý den 290Kč 390Kč 490Kč 1090Kč

* do 140cm, ZTP+ZTP/P do 18 let
** nad 140cm, student, senior nad 60 let, ZTP+ZTP/P

Více informací najdete na aqualand-moravia.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.