Letos vyzkoušejte lyžování ve Slovinsku

Možná vás dosud nenapadlo vyzkoušet malou zemi k zimní dovolené na vysoké úrovni. Pokud se někoho zeptáte na lyžování Slovinsko, určitě se spokojeně usměje a vřele vám doporučí kraj, kde se jen tak neschováte před skvělou zábavou.

Lyžování ve Slovinsku vám splní představy o aktivním odpočinku

Domů si odvezete spoustu zážitků, protože 2019 lyžování Slovinsko vás sblíží s krajem, kde náleží sjezd mezi nejpopulárnější sporty. Kranjska Gora, Podkoren a Gozd Martuljek nabízí celkem dvacet kilometrů upravovaných sjezdovek. Nechybí ani jednoduché, středně náročné a obtížné trasy o délkách několika kilometrů. Na své si přijdou i zájemci o noční lyžování a bobovou dráhu.

Jakmile vás lyže na chvíli omrzí, vyzkoušejte turnaj v tenisové hale, plavání v bazénovém komplexu, přírodní bruslařskou dráhu na jezeře Jasna nebo snowboardingovou školu. Až si vaše tělo řekne o odpočinek, navštivte saunu, noční klub, vnímejte přírodní krásy během poklidné procházky. Zájemci se jistě rádi přihlásí do snowboardingové školy. Zážitky rozšiřte o prozkoumání údolí Zgornjesavska, kde se rozzáří štěstím každý milovník přírody. Doslova vás okouzlí vodopády Martuljek, přírodní skulptura Ajdovska deklica a smaragdová jezera.

Malebné údolí mezi horami

Slovinsko 2019 lyžování vám nabízí hned několik zajímavých destinací, kde se budete plně věnovat oblíbenému sjezdu nebo běžkám. Za zmínku určitě stojí horská vesnička Kranjska Gora, kde se tradičně organizují světové poháry FIS. Objevíte ji v nadmořské výšce 800 m, přesněji v údolí mezi pohořím Karavanke a Julskými Alpami. Kranjska Gora hotel vám poskytne veškerý komfort po celou dobu vaší dovolené. Snadno si zarezervujete pokoj z několika různých typů. Hotel Kranjska Gora poslouží nejen k relaxaci, ale rovněž k ochutnání domácích specialit. Dopřejte si lahodné místní klobásy, jelita, štrůdly a polévky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.