Využijte Nejlevnější Taxi Praha pro cestování po Praze

nejlevnejsi-taxi.cz

nejlevnejsi-taxi.cz

Cestovat po Praze lze mnoha způsoby. Většina z nás využívá hromadnou dopravou, která vychází nejlevněji, ale ne vždy je pohodlná. V poslední době se objevila konkurence v podobě cenově dostupných taxíků. Ať už jste z Prahy či jste do Prahy zavítali jen v rámci cest, jistě oceníte novou službu, kterou nabízí Nejlevnější Taxi Praha. Díky nové mobilní aplikaci lze taxi v Praze objednat levně, pohodlně a hlavně rychle!

Jednou z nejčastějších tras, kam si řada z nás bere taxíka, je Pražské letiště. Hromadná doprava spoléhá na autobusy, které jezdí přeplněné. Navíc na pozdní či brzký ranní let je prakticky nemožné se MHD dostat. Taxík je tak logickou volbou. Nyní je jeho objednání o mnoho jednodušší.

Nový způsob objednání taxi pomocí mobilní aplikace

Objednání taxíku na zákaznické telefonní lince vás stojí nejen peníze navíc za telefonát, ale mnohdy i velký díl trpělivosti. V exponovaných časech je zájem o taxi služby natolik velký, že je linka plně vytížená a na spojení hovoru můžete čekat i několik minut.

Firma Nejlevnější Taxi Praha přišla s moderním a velmi pohodlným způsobem objednání taxi pomocí mobilní aplikace. Ta zákazníkům, kteří vlastní chytrý telefon, nabízí tyto výhody:

  • rychlost objednání bez čekání na volnou linku
  • levný způsob objednání
  • pohodlné a snadné objednání srozumitelné i pro cizince
  • detailní informace o vozidle, času jeho příjezdu i ceně přepravy

Dle průzkumu řada lidí nevyužívá taxíky z toho důvodu, že mají špatnou předchozí zkušenost. Řadě dřívějších neduhů tato aplikace pomůže zabránit.

Jak aplikace funguje?

Aplikaci lze do mobilu zdarma stáhnout z webových stránek nejlevnejsitaxipraha.cz. Po jejím spuštění můžete snadno objednat taxi v pouhých dvou krocích:

  • zadejte svou polohu na mapě (zadejte buď přesnou adresu nebo přímo označte vaši pozici na mapě)
  • potvrďte objednávku stlačením výrazné žluté objednávkové ikony

Ještě před potvrzením objednávky můžete získat velmi přesné informace o pozici vozidla, které pro vás přijede. Na displeji mobilu se vám objeví čas, za který vás bude nejbližší taxi schopno vyzvednout. Pokud před potvrzením objednávky zadáte i cíl vaší cesty, dozvíte se odhad ceny, kterou za přepravu zaplatíte.

aplikace-nejlevnejsitaxipraha

Po objednání potom můžete na displeji sledovat aktuální pozici a pohyb vozu na mapě i aktualizovanou dobu příjezdu na vaše stanoviště. Kliknutím na vozidlo můžete zjistit další detailní informace o vozu, který pro vás míří.

Máte-li na vůz taxi služby speciální požadavky (možnost platby kreditní kartou, atp.), můžete zadat své požadavky do filtru. Následně se vám na mapě zobrazí všechny vozy, které odpovídají vašim požadavkům.

V aplikaci dále naleznete kontakt na centrálu. Stisknutím symbolu telefonu se můžete s centrálou spojit a případně objednávku stornovat.

Mobilní aplikaci lze využívat pro okamžité přivolání taxi, ale i pro předobjednávku vozidla na konkrétní den a čas. Aplikaci lze navíc využít nejen v Praze, ale ve všech západoevropských hlavních městech, kde s její pomocí můžete přivolat taxi tamní spřátelené taxi služby.

Ceník taxislužby

Jízdné 18 Kč/km
Nástupní sazba 27 Kč
Minuta čekání 3,4 Kč
Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.